LED-лампы светодиодные 220V 12W. Распродажа!

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем MasterDN, 23 січ 2015.

  1. Vivic

    Vivic Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Та я розумію,просто маю досвід негативний
     
  2. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    А досвід який?Не відправили чи не доставили?
     
  3. Vivic

    Vivic Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    кинули
     
  4. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Можу Вас заспокоїти,лампочки він Вам вислав.Якщо ні,то я Вам віддам свої.З ним спілкувався,не та людина.Правда не знаю які кидають,але то не той випадок.
     
    Останнє редагування модератором: 6 лют 2015
  5. Vivic

    Vivic Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Які ж ви добрі,а самі чим світити будете?
     
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Та мені не дуже так були потрібні,просто ціна нормальна.Так взяв на майбутне.
     
  7. Vivic

    Vivic Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Та ладно ,я жартую.
     
  8. MasterDN

    MasterDN Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Доброго дня.
    От варто два дні не з'являтися на форумі, а тут таке )))))
    Як і було сказано (написано в смс) лампи пішли в Луцьк 05.02.2015 о 11 год.30 хв. В Луцьку були вже 07.02.2015
    Ось що говорить про це Укрпошта - http://services.ukrposhta.ua/bardcodesingle/DownloadInfo.aspx?id=1001490178864
    По посиланню чомусь форму сайт Укрпошти показує, але якщо ідентифікатор скопіюєте і вставите у форму, то саме те що треба і побачимо.
    Номер я начебто тей що треба вам в смс відправив, тільки що перевірив вихідні повідомлення.

    А щодо Києва, то мабуть дійсно вантажі з Житомира в Луцьк через Київ транзитом йдуть, бо обсяги мабуть невеликі і напряму порожняки гнати сенсу немає.
     
    Останнє редагування: 8 лют 2015
  9. Vivic

    Vivic Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Дякую,не думав що Укрпошта працює за таним "молдавським" принципом. Це ж треба везти в Київ ,щоб посортувати.
     
  10. MasterDN

    MasterDN Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Повірте, що саме "молдавським". Я періодично відправляю цінні листи з відділення Житомир-14 на відділення Житомир-14. Ну і відслідковую їх за треком. Так от всі вони їдуть на відділення на залізничному вокзалі (транзитно-сортувальне), звідти повертаються на те ж саме відділення на якому ці листи первинно приймалися, а потім вже до адресата ))) Ну що поробиш, технологія обробки в них така! Але головне, що завжди доходять)
     

Поділитися цією сторінкою