Гнида за рулем!

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mirock, 10 жов 2009.

  1. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Политическую агитацию на этот форум переносить не стоить ИМХО.
    Нет такого закона!!! И не думаю, что это правильно. Например, в какой-то партии РРР имеется 1000000 членов, и почему это надо всех судить?
    А вот из заместителями и всей коммандой этого мера надо было бы поработать. Но было бы хорошо, если б это дело не замяли, как все дела, например, из "хабарямы" (открыто сотки дел, а посадили 1!!!!!!). Вот где корень зла! А этот пяный мужит детище этой системы. Винить это надо после всех, управляющий и поддерживающих эту систему, которая рождает таких как он. Руководят, между проших, этой системой и мужчины, и женщины.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Гнида за рулем!

    це одна думка.

    а тут думка, згідна, в принципі, з моєю:
    реклама тут нідочого. На відео видно, що лише жінка хоч намагалася дати сволоті позаслузі. Не будемо її підозрювати у політрекламі..

    Добавлено через 7 минут 23 секунды
    це знав ще Чінгісхан. Але я не до нього апелюю. Потрібно судити всіх, хто сказав що він в одній партії з тим бандитом. Це випливає з слова "партія" - частинка цілого. Раз частинка така - то і все ціле - таке ж.
    Може мені, як модератору, не слід так емоційно писати, але краще я скажу те, що думаю і перестану бути модератором, ніж я буду з цим несказаним бути тут.
     
  3. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Гнида за рулем!

    Вгадайте с трьох раз. Місто в Донецькой обл.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Гнида за рулем!

    та не думаю, що таке можливе тільки в одній партії в Україні. Недавній скандал з охотою на людей - це вже партія не з Донецької області. А коли скутером втопили хлопчика - тоже далеко до Донецька. І всі ці люди - керують ДЕРЖАВОЮ! Вони займають місце ЗРАЗКА ДЛЯ ПОВЕДІНКИ КОЖНОГО (!) громадянина цієї держави.
    Тут, у Львові, я маю дуже близький приклад подібної аварії - збили на смерть хлопця 20 років, сина нашого бугалтера. Збив синок можновладця, напідпитку. Мало з того, що вбили сина, так ще погрожували матері.
     
  5. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Гнида за рулем!

    Та я не виправдовую нікого, особливо БЮТ. Але саме в ПР найбільше відвертих гадів. Про комуняк взагалі мовчу.


    Голосуватиму за Гриценка, а як допекуть то за Тягнібока))))
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Гнида за рулем!

    5 хв тому ми з товаришем мали розмову в офісі. Тоже поділилися думками - вирішили за Гриценка. Як його ще не обмазали у Верховній Раді дьогтем до цього часу - не можу зрозуміти.
     
  7. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Гнида за рулем!

    Він відносно чистенький, тому і не обмазали. Вмене знайомі вояки його дуже хвалять.
     
  8. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Хлопці, а давайте без політики, а то почну агітувати за Вітренко:-Drofl
     
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Уважаемый Dmitry, но это же садизм!
    А если серьезно, то гадов разного уровня хватает во всех политических силах - им важна лишь власть, и глубоко плевать под чьим флагом к ней дорваться. Потому вопрос политической агитации рассматриваю как неактуальный: по результатам развития посткучмовского политикума появление еще одного майдана в ближайшем будущем считаю весьма сомнительным.
     
  10. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Я молчу :)
     

Поділитися цією сторінкою