Дозвільна документація на будівництво будинку. Етапи отримання дозволу

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем podgarik, 12 січ 2015.

?

Чи отримували Ви дозвіл на початок будівництва?

Голосування закрито 11 лют 2015.
  1. Ні, я будував самозабудовою, а потім легалізував.

    1 голосів
    33,3%
  2. Я отримував дозвіл перед початком будівництва.

    2 голосів
    66,7%
  1. podgarik

    podgarik Майстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Київ
    Я просто бачу, як після смерті батька ходить по "колам аду" мій кум, щоб зареєструвати спадщину з неоформленою будівлею. Просто жах, що потрібно пройти і скільки витратити коштів. А останніх років 15 його батько був не при справах, і в ремонти, будівництва і перебудови вкладував гроші саме кум.
     
    Останнє редагування модератором: 19 січ 2015
  2. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Необхідно мати свіжу зйомку , щоб було видно ситуацію - ваша ділянка , дорога,комунікації, сусідні будівлі( якщо вони є ) . Зйомку повинна була зробити та фірма, що робила винос в натуру , така технологія - спочатку зйомка , потім винос .
    Ну і необхідно мати хоча б ескіз проекту , з генпланом . Бо в результаті цей ескіз і є буд. паспортом .
    Ну а думку пана leshiy_40 з приводу самочинної забудови , я аж ніяк не підтримую - ми хочемо жити у правовій державі ? тоді давайте починати з себе .
    ПиСи - Мій бувший працівник , працював у Німетчині , на будівництві . Будували приватний будинок , щось напартачили з межами ділянки , в результаті капітальна загорожа "вилізла за межі на 30 см на комунальну землю - знесли , сплатили штраф . А у нас - всьо вакруг калхозноє - всьо вакруг майо .
     
    captain Grey подобається це.
  3. podgarik

    podgarik Майстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Київ
    Зрозуміло.
    А якщо виноси робилися в минулому році (зроблено правильно, підприємство перевірене) в присутності представника сільської ради, який поставив на актах підписи і потім зареєстрував данні акти в сільській раді, про що є запис. На ділянці стоять забетоновані мітки, які змістити без екскаватора неможливо, але не зроблено знімків.
    Після того, як зробили виноси, я вирізав на ділянці дерева-сухостій, розрівняв рел’єф, і поставив паркан. Одним словом ділянку підготував до експлуатації. Моя ділянка крайня по вулиці, має прямокутну форму і межує з однієї сторони з сусідом, який не робив винос і не забудовувався (виставив свою ділянку на продаж), з другої - тече річечка, з третьої - виход до ставка з приводною зоною, з четвертої - дорога.
    Як мені бути в цьому випадку з знімками?
     
    Останнє редагування модератором: 19 січ 2015
  4. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Вам необхідно топогеодезичне знімання ( топогеодезическая сйомка ) - або геодезичний план , маштабу 1:500 . Ось цей план вам повинна надати фірма , що робила винос в натуру .
    Буде щось тіпа цього , але без будинку , бо ділянка порожня
    [​IMG]
     
    podgarik подобається це.
  5. podgarik

    podgarik Майстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Київ
    Да, буде складнувато. Поруч немає будинка, а через дві ділянки - самозабудова, хоч і капітальна.
    Прив'язатися хіба що до опори ЛЕП, яка стоїть через дорогу проти ділянки.
     
  6. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    да це не ваш клопіт , візьміть зйомку у фірми , що робила винос . Далі - це дайте своєму архітектору , нехай "посадить" будинок . , уссьо . Більше писати не буду Cherna-facepalm
    ОК - аукцион нєбивалой щєдрості - напишить мені у лічку телефон , а потім поговорим з вашими гєдістами
     
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    раздел 4 закона
    Про регулювання містобудівної діяльності
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page2

    основной документ - право собственности или пользования землёй.
    основной двигатель - Ваше желание.
    всё остальное устаканивается с архитектурой.
    желательно иметь свои видения дома и участка в целом. ну типа - хочу дом с рамером в плане 48х48 попугаев. пятиэтажку с колокольней. гараж для 2этажн английского автобуса. бассейн с бегемотом. и тп
    Нарисуйте прямо на копии плана участка схематически
    Вас в архитектуре поправят и "приземлят" строительными нормами.
     
  8. MoBass

    MoBass Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Доброго дня усім!

    Хочу запитати, може, хто має досвід: якщо я не подав вчасно повідомлення про початок будівництва, які мої подальші дії? Подати повідомлення зараз, вказавши поточну дату та чекати перевірку або термін в три місяці, або є ще якісь варіанти?

    Заздалегідь вдячний за відповіді.
     
  9. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    если Вас не "застукали" то подавайте, заполнив декларацию.
     
    captain Grey та MoBass подобається це.
  10. MoBass

    MoBass Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Дякую!

    Ще, начебто, не застукали. =) А декларація -- це щось відмінне від повідомлення про початок будівництва?
     

Поділитися цією сторінкою