Плесень после вентиляции

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем headhot, 9 січ 2015.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Трохи не так. Для вологості не потрібен перепад температур. Перепад температур потрібен для того, щоб волога, яка міститься в повітрі(газі,речовині) перейшла в насичений стан(конденсат).
    --- добавлено: 15 янв 2015 в 16:40 ---
    Що я маю зрозуміти?
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2015
  2. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    это я и имел ввиду, возможно так выразился

    при определенной температуре не только окружающей среды (квартиры), но и определенной Т поверхности (стена) на которой конденсиркуется влага, и определенной влажности в окружающей среде.

    що волога не в стіні грає роль а :
    1.температурара поверхні на які з"явлється конденсат,
    2.температура навколишнього середовища,
    3.волога навколишнього середовища,
    4.тиск але це сталий показник (у нас).
    эти все показатели зависимы и влияют на точку росы, при изменении любого из показателей ситуация будет меняться.
    Если влаги мало, значит поверхность где выпадает точка росы должна быть более холодной, чем окружающая среда.
    если влаги много в комнате то стена которая будет чуть холодней чем воздух в помещении будет мокреть.
    Мне кажется мы говорим об одном и том же только разные подходы.
     
  3. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    Всьо просто є такі параметри повітря як вологовміс скільки грам вологи в на кг повітря вроді. а вологість це значення відносне. Приклад:
    23 градуси 50% вологості має в собі вологи 9 грам/кілограм тільки температура поверхні досягне 12,5 градусів то вологість досягне 100% ось вам і точка роси. а якщо згадати що стіна з цегли пропускає по трохи повітря то маємо в середині точку роси проте якшо утепляти так щоб ця межа була на утеплювачі то це +.
     
    olly подобається це.
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Абсолютно правильно. Але це добре, якщо вологи мало-нема конденсату,нема грибків,плісені. Цього ж і добиваємось.

    :vo:
     
  5. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    У всьому має бути золота середина і так я згідний що вентиляція вирішить чвстково це птання тому що зовішнє повітря має малий вологовміст. Але для комфортного перебуваня людини потрібно 40-60% вологості. Але на практиці (маю малньку дитину і тому слідкую за повітрям в хаті) при провітрюванні вологість може опуститись до 30% що не дуже добре для здоровя малих дітей.
     
    olly подобається це.
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Перший раз чую, що провітрювання шкодить здоров´ю малих дітей.dntknw
     
  7. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    Я завжди забуваю про то що не всі знають то шо знаю я але я поясню.
    Свіже повітря потрібне людині якого би віку вона не була. Але суть яка, в холодному повітрі малий вологовміст і при змішуванні з повітрям в кімнаті і подальшим підігрівом радіаторами вологість відносна стає малою і це погано тому додатково в мене є зволожувач який і приводить повітря до відповідних параметрів.
    Але тема тут не здоровя дитини а шо робити шоб небуло грибка.:vo:
     
    olly подобається це.
  8. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    вибачте за уточнення, не в холодному а в морозному повітрі з заком "-", вся волога перетворюється в шматочки криги.
    згадайте коли заморозило, відтаяло, а потім знову заморозило, то навіть -2 або -5 грнС відчувається як -10.
    А коли подерже декілька днів "-" то вся, або практично вся волога в повітрі вимерзає, і -10 наче нічого (звикання теж відіграє свою роль).
    Теж саме на півночі, переважно "-", вологи немає і -30 сприймається легше ніж -15 у нас.
    Дивився передачу давненько по Наука 2.0, чи щось таке, там це розжовували.
     
  9. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    Хай буде морозним я в українську мову не вмішуюсь я не лінгвіст та і до того не хочу братись. Але та я згідний з вами волога справді витісняється з повітря яскраво це можна побачити на I-d діаграмі. Пробийте в неті і всьо зрозумієте там повна характеристика повітря при різних температурах.
     
  10. ViktorMK

    ViktorMK Підмайстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    13
    Просмотрел обсуждение но что-то не понял как расположены радиаторы на кухне. Может стоит подумать по поводу размещения радиаторов?
     

Поділитися цією сторінкою