Мінітрактор 4х4 на базі ЛуАз

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vyacheslav.Nevolya, 3 січ 2015.

  1. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    І що воно вам казало? Беріть гроші і приходьте? В оголошенні написано що терміново, тому чекайте від нього дзвінка, буде казати що або клієнтів багато і дайте йому аванс, або якась інша фігня з передоплатою.
     
    vintik1976 подобається це.
  2. Ygor66

    Ygor66 Підмайстер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    32
    Так і було. Але коли я сказав, що у мене однокурсник працює у міліції у Жашкові, і він під'їде й подивиться трактор, то той ХЕР перестав відповідати на дзвінки. Піймати б, та настукати у бубен.:)
     
    vintik1976 та leshiy_40 подобається це.
  3. Лівша

    Лівша Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    Непоганий розвод, я так зрозумів що приїхати і подивитись МТ не було би можливості, то не вдома то ще десь!
    Я теж як побачив МТ Вячислава , почав робити й собі. Правда, я залишив рідну раму, тулю все на неї, трохи проблем сам собі зробив. Якби почав з нуля, було би краще, та пізно це зрозумів. Але побачим це весною, може й рідна витримає. Не знаю чи можна посилання давати на інший форум, а відео ось тут
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2016
  4. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Декілька знайомих та чужих людей телефонували до нього, ось що вони мені сказали.

    Починає вішати лапшу, кожному розповідає різні версії, то трактор з жигуля, то мотор від УАЗ, віддає майже задарма бо переїжає і.т.д.

    З нуля краще, але з рідною рамою також буде працювати.
     
  5. Лівша

    Лівша Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    Хто порадить , які обороти НШ-1о необхідні для нормальної роботи? Подякував.
     
  6. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Я би порадив 1000-1500. У мене працює при 1000 об/хв, скажу що для двигунів такої потужності це саме то. І двигун не давиться, і навіска підіймається плавно та не дуже швидко. Якось доводилося бачити тратора з "реактивною" навіскою, насос працює на великих обертах і циліндр за 1-2 секунди повністю втягує шток. Мені стало страшно коли уявив, що буде якщо навісне устаткування буде важити 100-200 кіло, як трактором буде кидати і при цьому обривати навіску.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. Лівша

    Лівша Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    В мене вийде десь приблизно 2000 об/хв
     

    Вкладення:

  8. vintik1976

    vintik1976 Бригадир

    Повідомлення:
    211
    Симпатії:
    214
    Адреса:
    Запорожье
    Точно така фігня,тіки сказав шо кредитний рахунок на карті закрито-всі звінки пропали.Голову так задурюють шо ті сам переводиш своі гроші із кредітки ім на карту,а сам потім із кредітом.Счасти Вам
     
  9. bober82

    bober82 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    купив собі мотоблок zonder 9 л.с. з повітряним охолодженням, в Інтернеті інйормації про нього не найшов буду пробувати щось зліпить, не ображайтесь якщо буду надоїдати.
     
  10. Лівша

    Лівша Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    сьогодні проводив випробовування навіски та гідравліки, перевозив лігковим прицепом гній в цілому задоволений. може кому відео пригодиться

     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2016

Поділитися цією сторінкою