Мінітрактор 4х4 на базі ЛуАз

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vyacheslav.Nevolya, 3 січ 2015.

  1. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    Все чудово! Злоті руки! А безпека це завжди на першому місті повинна бути. У мене в дома був такий неприємний випадок з т-150. Одним чудовим днем возили т-150 землю в колгосп, не знаю яка тонажність їх прицепів. Так ось, живуть мої батьки на схилі, біля дороги. По цій дорозі вони їздили туди-сюди. Літня кухня йшла перша, потім подвіря , потім хата. Це було 13 годин дня, якраз збиралися сідати їсти. За звичай батьки їли в кухні літній, але так як я приїхав у гості то ми сіли у віранді що біля хати. Почали їсти і тут чуємо як щось торохтить, торохтить, потім провода завурушилися , а потім клуб пилі. Проходить пару хвилин і ми бачимо що кухні немає, і стоїть там т-150. Не буду розтягувати , напишу як так трапилось. Їхав він до низу гружонний , почала у нього відказувати гідравліка, а так як він водій машини (просто перекинули на трактор в той момент) він з переляку глушить мотор. Ви напевно знаєте що т-150 робить від гідравліки, виключив мотор, нема гідравліки. І став цей трактор не керований і заїхав у кухню. Так саме головне, на прицепах стоять повітряні тормоза, які не були підєдняні (яка ж там техніка безпеки), так би він затормозив, та щей загружений був прицем. І саме цікаво що остановила не кухня трактор а прицеп який перевернувся через кусок стовпа (електроопори) (який він передком трактора збив). А так би довго він їхав. Так що безпека і все що неї стосується потрібно дотримуватися і враховувати.
     
  2. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    @Vyacheslav.Nevolya, Супер тракторець! Я не раз казав. Розумна голова , працьовиті руки і бажання - роблять чудеса....
     
  3. vintik1976

    vintik1976 Бригадир

    Повідомлення:
    211
    Симпатії:
    214
    Адреса:
    Запорожье
  4. bober82

    bober82 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    зробіть будь ласка фото кріплення коробки до рами.
     
  5. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    фото кріплень на першій сторінці. Коробка, передній та задній міст одне ціле. Кріплення в трьох місцях: біля маховика, по середині чулка між кпп та заднім мостом, та на самому редукторі моста.
     
  6. Ygor66

    Ygor66 Підмайстер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    32
    Добрий вечір. А ви продаєте цей трактор?
     
  7. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Добрий вечір. Трактор не продається.
     
  8. Ygor66

    Ygor66 Підмайстер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    32
    Тоді загляньте сюди:
    Мини трактор Силач Дизельный 11л,c (Самодельный) С навесным Гидравлика
    Жашков, Черкасская область, Жашковский районДобавлено: в 08:57, 22 января 2016,Номер объявления: 265709996

    Разместить в Топ Сделать срочным Выделить Поднять
    Удалить
    [​IMG]Галерея
    Объявление от Частного лица

    Продам по ненадобности в связи с переездом самодельный мини трактор силач

    По технической и ходовой части все отлично работает

    Если бы мы не переезжали что никогда бы его не продавал бы !

    В комплекте ковш, борона, культиватор, косилка, прицеп (Все навесное и прицеп самодельное)

    полный привод , задний мост с блокировкой дифференциала , 5 передач вперед 1 назад .
    Гидравлика : Отключаемый НШ -10, гидрораспределитель на 3 секции, гидро выходы на передке и задке .
    Вал отбора мощности : передний ВОМ 1000 об / мин , задний ВОМ 2 скорости 1 000 и 1500 об / мин .
    Мосты и кпп от автомобиля ЛуАЗ

    Двигатель дизельный Sadko — на 11 л.с. Отличный запуск зимой и хорошая работа летом справляется со своими заданиями в любых температурных режимах.
    Система запуска: ручной стартер
    Объем топливного бака (л) 4.8л

    Колеса от мотоблока 6х12
    Дорожный просвет от земли до передней балки
    передний мост 24.5 см, задний мост 32см
    Гидробак и насос нш-10

    Гидропривод прикреплен спереди и сзади трактора стоят разрывные муфты, к ним все подключается

    Звоните пока он есть !

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Сохранить


    Просмотры:442
    Свяжитесь с автором объявления
    • 095 593 3513050 097 0393121093 502 7192
    Текст сообщения...

    Прикрепить файл
    Типы файлов, которые принимаются: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odtМаксимальный размер файла 2 МБ

    Как продавать безопасно
     
  9. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Це звична справа. Таке часто трапляється, беруть чужі фото та добавляють оголошення. А потім просять аванс або повністю всю суму, короче розводять на бабки. Дякую що повідомили, зараз відправлю скаргу.
     
    Лютий_Бандерівець, vintik1976 та Антоныч подобається це.
  10. Ygor66

    Ygor66 Підмайстер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    32
    Так, я трохи не купився на це оголошення. Вже подзвонив та домовлявся про зустріч та покупку. А тракторець гарний. Респект Вам. У мене невеличка ферма (корови), то я шукаю собі щось подібне. Удачі Вам.
     

Поділитися цією сторінкою