Мінітрактор 4х4 на базі ЛуАз

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vyacheslav.Nevolya, 3 січ 2015.

  1. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Переробив рульовий механізм, виготовив новий маятник, але замість втулок встановив підшипники.

     
    Voyutichi, Лютий_Бандерівець, Odissey та ще 1-му подобається це.
  2. bober82

    bober82 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    дуже сподобалася ваша робота. не зрозумів тільки куди кріпиться маховик, ширина колії.
    чи пробували горати та чи вистачає потужності двигуна?
    дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 20 кві 2015
  3. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    В автомобілі маховик кріпиться до колінвала, а в мене на валу з двома підшипниками. Я відрізав шматок колінвала заз (ту частину де вкручується болт з голковим підшипником для первичного вала кпп) та приварив до нього вал. Колія трактора по центрах 94 см. Орати я не пробував і не буду, в мене багатенько землі і тому вигодніше найняти великого трактора. А так потужності двигуна вистачає, з поставленими задачами трактор справляється.
     
    bober82 подобається це.
  4. bober82

    bober82 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    наскільки я зрозумів підшипшик стоїть в пластині яка прикручена до КПП? зробіть будь ласка фото з близька. бо щось не можу допетрати. тільки починаю що робити сам. туго доходить.
     
  5. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Ось знайшов старе фото. 1-2 це підшипники на яких крутиться вал з маховиком, 3- там всередині стоїть голковий підшипник для первичного вала.
    [​IMG]
     
    Лютий_Бандерівець, Антоныч та Odissey подобається це.
  6. bober82

    bober82 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    дякую. будуть питання можна звертатись? поки збираю металолом. є луаз. є рама для міні-трактора зварена з П-образної десятки. можливо розпочну власну гілку. є небайдужі хтось щось підкаже.
     
  7. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Так звертайтеся) Хочу дати вам пораду, робіть так щоб задній міст луаза став переднім. У мене постійний привід передній, задній підключається по бажанню. Але буде набагато краще, якщо постійним приводом буде задній, а передній міст буде вмикатися по бажанню. Я би собі так зробив, але хороша думка прийшла пізно.
     
    Voyutichi та Петро Тернопільський подобається це.
  8. bober82

    bober82 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    дякую за пораду. є така думка. хочу двигун з коробкою поставити із заду. тим самим задній міст буде важчим. знайшов гарні покришки до луазика по 1000 гривень (нові). тим самим можна збільшити кліренс. ширину колії планую зробити 120 см. для обгортання картоплі.
     
  9. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Двигун з першою кпп або редуктором ставте спереду. Там де був стартер на кпп луаз встановите підшипник, та проведете вал від першої кпп , з'єднаєте його з кпп ланцюгом. Також цей приводний вал буде виконувати функцію ВОМ. З такою компоновкою у вас буде вдосталь місця щоб зробити повноцінну навіску та гідравліку.
     
    Voyutichi та Лівша подобається це.
  10. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    Я собі так робив - тепер задоволений, бо по трасі завжди передок відключаю.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою