Я назвал это "УСИЛИТЕЛЕМ ВЕТРА"

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем pugachej, 2 січ 2015.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а можна і так. 1669ea6ec424[1].gif
     
  2. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    я уже представляю, как вся эта хрень будет греметь и вибрировать от эксцентрического вращения
     
    Ria подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    МАНУЛ, теж про це думав. хотя ХЗ. думаю гримітиме не дужче за вмої ворота на вітрі. а ще це варіант для отшельників. ну а як світла не буде, то і взагалі пофіг, гримить чи ні, якщо в хаті світло. тут ще нюанс. вся хрінотінь на мачті. спроюуйте в чистому полі крикнути. враження ніби сам себе не чуєш. так і тут може бути ефект. а взагалі кожна ідея має як своїх прихильників так і скептиків. і кожен може аргументовано відстояти свою позицію.
     
  4. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    блін... навіщо я поліз в цю тему? так вона собі спокійно й померла б!
    в чому питання?
    в модернізації ортогонального ротора? де конкретні схеми? де емпіричні зразки? де випробування?
    для початку вертикальні вітряки мають менший ккд від горизонтальних і потребують більшу стартову швидкість. Про що далі балакати?
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Про романтику изобретательства, неизведанные горизонты..
     
    Voyutichi подобається це.
  6. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Я погоджуюсь з МАНУЛ, що вертикальні вітряки мають менший ккд від горизонтальних
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    от автоматикою повороту лопатей і будемо його піднімати.


    так я вже кілька схем кинув.

    ви начитались токарєва :)

    от якраз із своїм низьком ккд вони потребують меншу стартову швидкість відтру. поцікавтесь у пілотів, навіщо кукурузнику крила до землі привязують.

    це саме те, що тримає на цьому сайті десь 20% відвідувачів. деякі теми відверто бредові, але романтика бере своє.
     
  8. Dzen

    Dzen Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    41
    В самом идеальном случае, если ничего не будет отлетать , КИЭВ можно достичь 17%
    , если вспомнить что у горизонтально-осевых быстроходнах около 50% , то возникает вопрос , и зачем это все городить.
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Dzen, поясню їще й вам. горизонтальні дійсно маю коефіцієнт використання енергії вітра найбільший, 50%. а у вертикальних 17%. але горизонтальні працюють із вітрами від 4 метрів в секунду, а горизонтальні до 4 метрів в секунду. а такі повільні вітри в нас більшість часу і дмуть. а тепер відповідь на питання навіщо все це городить. якщо розвертати лопаті вертикального вітряка, то підвищиться його КИЄВ на 70% і при цьому збережеться його тихохідний старт до 4 метрів в всекунду. здається все зрозуміло.
    --- добавлено: 4 янв 2015 в 11:04 ---
    а ставити горизонтальний вітряк, який 300 днів на рік простоюватиме немає сенсу. при цьому вертикальний простоюватиме в половину менше.
     
    Останнє редагування модератором: 12 січ 2015
    Jonic подобається це.
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Трудно с романтиками спорить, - совесть потом мучает.
     
    Ria, Дед Хоттабыч та Jonic подобається це.

Поділитися цією сторінкою