Саморобний двоконтурний бойлер

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем DINAMIT-UA, 30 гру 2014.

1. maxim07

maxim07 Підмайстер

Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Запоріжжя
    Так от якшо використовувати саме "американку" то це варіант виконаний Динамітом. А я питаю чи можна "підманути долю" та трохи зекономити на фітінгах. Якшо використати накидну гайку то вийде та сама "американка" просто другою її частиною й буде різьбовий штуцер вварений в теплообмінник при цьому діаметр його на розмір менше без втрати умовного проходу. В моєму розумінні повинно працювати - тільки штуцер повинен бути не під паклю а під прокладку- тобто торець не гострий й достатня товщина стінки труби.

2. DINAMIT-UA

DINAMIT-UA Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.640
    Симпатії:
    1.429
    Адреса:
    Україна
    @maxim07, можна зробити і з накидними гайками.
    @maxim07, Я робив на теплообміннику бойлера різьби 1" , для кращої природної циркуляції ,
    бойлер підключений до системи опалення на природній циркуляції.

3. maxim07

maxim07 Підмайстер

Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Запоріжжя
    Планую зробити так само, в 25 труби ППР для опалення все одно умовний прохід 16,6 мм, якшо брати тонкостінну 25 трубу ППР для холодної води (внутрішня 20,4мм) то тоді в такому фітінгу буде завуження, а так внутрішні діаметри фітінга з накидною гайкою співпадають з трубою, тому я не виграю якшо різьби теплообмінників будуть 1` . @DINAMIT-UA, чи Ви ставили тонкостінну?

4. DINAMIT-UA

Повідомлення:
    1.640
    Симпатії:
    1.429
    Адреса:
    Україна
    @maxim07, Ви трохи не зрозуміли мій попередній пост, Різьби на теплообмінниках бойлера на 1 " дюйм ,
    бойлер підключений металевою на 1 " дюйм трубою до системи опалення, яка працює на природній циркуляції.
    Для кращої природної циркуляції через бойлер використав металеву трубу на 1 " дюйм,
    тобто внутрішній умовний прохід металевої труби 25 мм.
    Контур сонячного колектора підключав через різьби перехід з 1 " на 3/4 " дюйма, далі на 25 ППтрубу .
    ( на початку теми фото бойлера, там видно підключення до СО. )

Останнє редагування: 9 гру 2016
  5. maxim07

maxim07 Підмайстер

Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Запоріжжя
    Дякую,@DINAMIT-UA, я все зрозумів, я саме про сонячний колектор - якшо він підключений 25 ПП трубою, то впринципі різьби можна було вварити 3/4, так як у 25 ПП труби умовний прохід 16,6мм, чи я неправий? В мене щоправда відстань буде більша ніж у Вас між колектором і бойлером, може варто взагалі 32 ППтрубу взяти, тоді точно треба 1' різьби варити.

6. DINAMIT-UA

Повідомлення:
    1.640
    Симпатії:
    1.429
    Адреса:
    Україна
    @maxim07, Бойлер робився на пару років раніше ніж сонячний колектор,
    різьби на теплообмінники брав однакові , задум був на природну циркуляцію .
    Чому використав перехід різьби з 1'' на 3/4'' дюйма і 25 ППтрубу, тому що
    в мене залишилась 25 ППтруба після проведення гарячого та холодного водопостачання у будинку,
    от і було вирішено її використати. Якщо б природної циркуляціїї було замало поставив би більшого діаметра трубу,
    тим більше різьба на 1'' дюйм на бойлері була передбачена на такий випадок.

Поділитися цією сторінкою