Теплоізоляція - піноізол в повітряну прослойку чи пінопласт на фасад?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Килав, 28 гру 2014.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Та вірно ,вологість на вулиці більшає і вологість стін збільшується - от і виходить ,що теплопередача тепла через стіни збільшується .При морозі сьогодні(-19*С) і вчора (-10*С) газу спалено трішки менше 10м3 .Вологість при морозі спала і теплопередача впала )) Що з цим робити і як боротись ,не ясно ))
     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    волога в просторі - вповвітрі товщі матеріалів одним словом навкруги і всюди.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    проблема в іншому при різних температурах по різних сторонах від стіни в повітрі є різна коцентрація водяної пари яка буде прагнути вирівнятись і створить потік з зони з вищою температурою в зону з нижчою, а якщо той потік досягне місця з температурою конденсації то пара конденсуватимется.якщо ж ви хочете помістити зону конденсації в ппс то треба реалізувати найгірший з можливих варіантів,що означає розміщення надлишку матеріалу.при розміщенні ппс на зовнішній поверхні стіни при недостатній товщині ппс наконденсовану воду вам пийдеться видаляти тільки з середини приміщення оскільки ппс паронепропустний.тому в наших реаліях краще використати бетоль що є паропропустний і розмістити його по середині пирога стіни по причині його відносно меншоїмеханічної міцності.якщо ж використовувати матеріали паронепропустні то тільки піднаглядом спеціаліста інакше лікування може призвести до летальних наслідків для будівлі.
     
    Останнє редагування: 7 січ 2015
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Имел в виду что материал может лучше работать как теплоизолятор с некоторым коэффициентом увлажнеия за щет точки росы
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ніколи! і ні за яких умов!
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Я вас зрозумів ,але не бачу сенсу утеплювати бетолем . Пояснюю ))) Я будував хату з "пирогом" - газоблок 300мм, 40-мм повітря ,120мм силікат ,а знайомий 600мм газоблок ,повітря 40мм,силікат 120мм ,а проблеми у нас однакові .Виходячи з того ,що бетоль - це банальний газоблок тільки марки Д-200 сенсу в збільшені стіни я не бачу. А от ще один знайомий будував аналогічно як і я ,але замість повітряної прослойки в нього дешевий пінопласт самої слабенької марки і таких проблем нема! І не було. Проблема в нього тільки в місцях де бетонний пояс під панелі і тільки по кутах ,трішки мокріє .
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    якщо то ваша хата то задуйте ту злощасну шпару для початку перлітом,перезимуйте а там побачите що робити.бетоль я радив для новобудови собі я теж вальнув підвішений фасад на мягкій скловаті - робиться швидко без особливих проблем і витрат єдине слабе місце то мурахи ті можуть заселятись,ппс вони недолюблюють.вихідні умови були: 1.5червоної повнотілої цегли що зрозуміло є для львівщини мало.перекриття - приблизно 15см.шлакобетон.так то в 60ті будували й нічого з тим не поробиш.газ тоді палився без обліку й то всіх задовільняло.
     
    Останнє редагування: 8 січ 2015
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ще раз прочитав ваш допис й хочу добавити до поради з перлітом, який мені більше подобається як пінозаповнювачі спробувати дати з середини якщо не на стіни то хоча б на стелю пінофол й прикрити то гкл, але то вже по бажанню, хоч при такому пирогу стіни він вам був би до місця.
     
  9. tornado055

    tornado055 Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    8
    Помочь в вашем деле можно думаю только задувкой в продуху такого материала как ПЕРЛИТ! Это сыпучий утеплитель (вспененая горная порода), благодаря чему есть гарантия что вся продуха будет утеплена!
    Никакие пены я бы н советовал, так как вы все равно на 100% не сможете быть уверены что заполнится полностью все пространство и не образуются мостики холода!
    Мы перепробовали все что можно только с этими "продухами"! И вывод один перлит в продухи до 6см, свыже 6см можно задувать эковатой! (Но только Серого цвета (из газеты) житомирского или днепропетровского производства) там фракция хорошая)
    Надеюсь чем-то помог. Всего хорошего.


    Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою