Які вікна обрати?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Nani, 25 гру 2014.

  1. Veronka88

    Veronka88 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Вы имеете ввиду фирму Викналенд? или в общем комментируете застройщики или кого, а то я немного подрастроилась..
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Veronka88, экономит как правило застройщик. Переработчик профиля, за что ему заплатили, то он и поставил.


    Про экономию. К примеру у меня застройщик выбрал фирму для остекления. Фирма склившая ставила фурнитуру фирмы Рото. Я попросил не посредственно фирму стеклившую, поставить в мою квартиру серию НТ от Рото. Там просто много всяких прибамбасов можно повесить, в случае чего. По итогу я заплатил разницу 268грн. Фирма стекольщик, была удивлена такой мелочной разницей. 268грн на квартиру, это ничего.
    Многие застройщики гонясь за низкой ценой кв.м. просто не понимают, что многие нюансы, можно применять себе в плюс.
     
  3. Ivanko23

    Ivanko23 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Хто пробував безрамне засклення балконів? Скільки то зараз коштує і як на практиці? Типу цього, як на відосі
    --- добавлено: 31 січ 2017 у 12:15 ---
    Стосовно інших вікон. Ми собі всюди встановили вікна ПВХ, брали у львіскої Компанія Грифон. Лише залишилось вирішити проблему з заскленням балкону, я не хочу раму, бо то як радянський серван, хочеться щось новіше і гарне, а не просто коробку. Бо балкон буде використовуватись для відпочинку.
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2017
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Ivanko23, у Львові в Епіцентре на Б.Хмельницького на вході є будочка з фірмой яка це робить. Також у Львові, є завод для гартування шкла. Я жив в Турціі в будинку з таким балконом, я теж хочу собі таке зробити. Ціна десь на 10-15% дорожче, з порівнням зашклити ПВХ.
     
    Энки подобається це.
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А фурнітура для душових до такого скла є у Львові?
     
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Энки, Есть польский производитель radaway. :)
     
    Энки подобається це.
  7. Serik1

    Serik1 Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    6
    Вы знаете, ставили хорошие дорогостоящие окна рехао с хорошей фурнитурой. И в итоге все равно через месяц пришлось вызывать мастера. ((
     
  8. ViknaStar

    ViknaStar Майстер

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Киев
    Проблема в том, что окон Rehau – нет. Rehau – это палка 6,5 метров профиля. Поэтому выбирать надо не только качественные комплектующие (профиль, фурнитуру, стекло и т.д.), но и переработчика и инсталлятора. Первый должен с качественных комплектующих собрать качественное окно, а вторые должны это качественное окно, правильно смонтировать.
     
  9. Nikol Petriv

    Nikol Petriv Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    А можете сказати, де саме цей завод у Львові?
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    @ЧД_,
     

Поділитися цією сторінкою