Вирощую гусей

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Вомбат, 25 гру 2014.

  1. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    В тому році нормально працював, а в цьому ще не знаю... поки ще інкубую, не хочу загадувати.
     
  2. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    У мене ось такий, я задоволений.

    [​IMG]
     
    Odissey подобається це.
  3. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    А де брали і за скілько?
     
  4. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    Дякую модераторам, що змінили назву. І не просив в лічку - а усьо зроблено. Гарне модерування.:friends:
     
  5. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Давно було. У 2009 році, зараз не актуально. Якщо дуже треба, попитаю.
     
  6. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    Процес пішов, тому в цьому році на терморегулятор в мене нарікань теж нема.
     
  7. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    В мене проблема :( 13 гусей виносять всю зелень на 20-ти сотках. Доведеться парочку зарізати, бо ці сепаратисти вже потихеньку роблять вилазки на сусідні ділянки. Ввечері тільки і спостерігаю, як вони втіхаря під парканом до сусідів шмигають. Добре хоч у мене сусіді з двох боків не живуть поки.
     
  8. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    :-DВ нас залишилось 9 гусей і пасуться вони на 60 сотках + 60 соток заливного лугу з копанкою, і все одно вечором приходять під хвіртку та "ну дуже" голосно вимагають зерна:)))
    --- добавлено: 10 апр 2015 в 22:05 ---
    В мене так само... при цьому гуски важкі, доводиться яйця забирати і інкубувати, або підкладати під іншу птицю. Як змусити їх сидіти на своїх гніздах не знаю. Хоча у деяких знайомих кожна сидить на своєму місті. З мускусними качками таких проблем немає. :)
    --- добавлено: 10 апр 2015 в 22:12 ---
    Мулард это не гуси. Мулард это межвидовой гибрид, получаемый при скрещивании селезней мускусных уток с домашними утками пород пекинская белая, оргпингтон, руанская и белая алье. Муларды бесплодны.
     
    Останнє редагування модератором: 18 кві 2015
  9. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Шановні форумчани, на цих вихідних пропонують взяти гусочок породи Горьковська сіра(якось так назіваються), але віком 6-8 днів. Хто підскаже як за ними потрібно дивитися(температура, чи потрібно пропоювати всякими "снадобьями" и т.д.)? Буду вдячний за любу інформацію...
     
  10. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    6-8 дней это очень нормальный возраст:) Они уже уверенно стоят на ножках, кушают и пьют. На улице уже достаточно тепло поэтому их нужно выносить пастись на траву. У меня для этих целей сделан лёгкий деревянный вальер с защитой от котов, который по мере надобности я переношу с места на место. Утром и вечером, в течении месяца, даю комбикорм. У меня есть любимая марка, но это наверное будет рекламой. Днём только трава и вода в большом количестве. Ночью температура там где они будут находиться должна быть не ниже 24 градусов. У меня для удобства есть деревянные коробки разных размеров с лампочками. Антибиотиками я никогда не пропаиваю. Вместо антибиотиков ставлю вальер на заросли молодого чеснока самосейки который ращу специально для этих целей, а если нужно попоить для профилактики, то использую слабый раствор марганцовки.
     
    Aleks dp, captain Grey, Белобородько та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою