Вирощую гусей

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Вомбат, 25 гру 2014.

  1. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    В мене з 38 наче 25 вийшло. Малувато :(
     
    captain Grey подобається це.
  2. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    На мій погляд для інкубаторних це добрий вихід. Гусенят в інкубаторі дуже важко виводити. В мене якщо є можливість, гусячі підкладаю під все, що сидить:))) А коли гусики починають накльовувати крашенку в інкубаторі, то деяким навіть доводиться дирочку пробивати, і потім обережно, по-троху шкорлупку декілько діб отколупувати.
     
    viktor28465 подобається це.
  3. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    Вже одне останнє гусятко померло. Залишилося 24. Комбікормом не кормлю, антибіотиками не пропоюю. Сподіваюся, більше втрат не буде.
     
  4. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    Ще двоє померло. Одне було цілком прогнозоване - воно було недорозвинене, а от другого корчі взяли - стрибав і перекидувався через голову. Шо то було - не знаю.
    А сьогодні ще засік свою гуску. Вона на яйця сіла. І ще одна сіла на яйця. Вкрала у цієї гуски яйце і сиділа в тому ж гнізді висиджувала. Посиділа трохі і зрулила. Так перша гуска, яка постійно сидить, підібрала яйце і знову його висиджує. Потім гуска, яка зрулила - повернулася. І знову засіла висиджувати яйце, яке знову відібрала у першої гуски.
    Це нормально взагалі? Там у них 4 гнізда, купа місця - а вони фігнею маються.
     
    Odissey та Voyutichi подобається це.
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Років з 10 тому, батьки тримали гусей ,яєць було багато а гусенята на базарі дорогі, але гуси чогось на них не сідали і я зробив зі старого холодильника інкубатора. Заклав яйця, кожен день перевертав ,водою збризкував, все як книжка пише.Як не дивно але перший вихід був біля 80 %. Поїхав на базар, а там тих гусенят вже навезли цілу кучу, і ціна трохи впала.З горем пополам по демпінговим цінам збув третину.До наступного базару дожила тільки половина(тоді у багатьох молодняк гинув, може інфекція яка ходила, не знаю)В кінцевому результаті половину продав ,а друга загинула. Бажання займатись*бізнесом на гусенятах*в мене пропало, і інкубатор використовували батьки вже для власних потреб.
     
    verevovk подобається це.
  6. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Нормальний цей терморегулятор? Хочу мініінкубатор скласти, підбираю комплелтуючі.
     
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    В мене був без цифрової індикації, виставити температуру було складно, але працював, подібний до такого.
    images.jpg
     
  8. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Це я знаю. Я хочу цифрового. Наприклад Укрреле як на фото ( з семистором). Тому саме за нього і питаю.
     
  9. Вомбат

    Вомбат Інженер

    Повідомлення:
    245
    Симпатії:
    760
    А як можна тему перейменувати? Бо шось не виходить відредагувати перше повідомлення.
     
  10. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Напишіть адміну особисте повідомлення з проханням переіменувати.
     
    leshiy_40 подобається це.

Поділитися цією сторінкою