Вібростіл своїми руками

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем dima90, 23 гру 2014.

  1. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Откуда знаете про отдельный вал?
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
  3. dima90

    dima90 Майстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    98
    привід на вібратор передається через кардан- пружину, правда оборотів двигуна хотілосяб більше.
     
  4. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    dima90, поки Ви не вимастили стіл бетоном, то міняйте двигун на *трьохтисячник*(БЦН візьміть:nozhovka: чи свого синього нождака перепрофілюйте,-в мене з такого ж насоса стоїть на вертикальному вібростолі, ну чи через пасову передачу, як у моєму горизонтальному вібростолі) бо низькочастотний спонукатиме вас робити бетон з високим В/Ц,(а це у більшості випадків головна причина всіх проблем) буде слабо *вибивати*повітря з бетону, і добре садити щебінь на дно форми.Кожна фракція заповнювача *любить* свою резонансну частоту, чим дрібніша тим вища(для піскобетонів це 6000об/хв) Є так званий шок-бетон коли зразу вібрують на малих частотах, щоб влігся щебінь ,а потім на високих, щоб повітря вийшло, ну це складно і тому 3000, це те що лікар прописав(а часом і більше виписує)

    Щоб не так швидко вмирали, їхня посадка на валу віброблока має бути з зазором, а корпуси з натягом(навпаки до посадки підшипників електродвигуна)
    Як на мене, то для такого довгого стола невдале кріплення віброблоку (по центру буде найбільша вібрація бо стіл не дуже жорсткий),треба чотириточкове кріплення.Підвіска на пружинах, не найкраще рішення для вібростола, -я теж спочатку поставив, але поміняв на гумову.Перевірте рівномірність вібрації по всій поверхні на 3000 об/хв(стальною кулькою, чи каструлькою з водою ,або цеглиною:))та наявність мертвих зон.Бажаю успіхів, колега:Hi:
     
    gam-ua подобається це.
  5. dima90

    dima90 Майстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    98
    viktor28465, З мотором я згідний сам збирався замінити на інший тільки ще непопався високообертовий, а той що стоїть можна сказати експерементальний, навіть з його частотою немає мертвих зон. Конструкція стола дійсно не дуже жорстка, потрібно переробити, тому він досі чистий. а на рахунок кріплення віброблока і пружин я незгідний. P.S.нождак не мій
     

Поділитися цією сторінкою