Допоможіть вибрати мотокосу

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Palkan, 18 гру 2014.

  1. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Привіт всім.
    Хоча на дворі, так би мовити, зима :), але я думаю над купівлею мотокоси, з надією на те, що зараз не сезон і ціна трішки нижча. До цієї пори користувався звичайною, руки звичайно після косовиці трішки боліли, тому вирішив в новий робочий рік виділити кошти і спростити собі життя.
    Тому хочу почу почути реальні відгуки, щодо інструменту, в кого яка, чи добра в роботі і як багато служить.
    Дякую всім за відповіді. :Hi:
     
  2. Іван Мазай

    Іван Мазай Майстер

    Повідомлення:
    132
    Симпатії:
    38
    Все залежить від того, в якій ціновій категорії будете купувати. я ось рік назад брав Intertool DT-2231 - доволі непоганий варіант для домашніх робіт (бур'ян збити біля хати наприклад). Але я вибирав що подишевше...
     
  3. wiktors

    wiktors Прораб

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    307
    Адреса:
    Запорожье
    Дешевый EXPERT из Эпицентра отработала уже два сезона, на покосе как сочного бурьяна, так и сухостоя, но если для себя и на себе не жалеть, то ...
     
  4. Gleb_Shche

    Gleb_Shche Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    Хотите качественную.? Берите BRIGADIER Professional. Служить будет долгою
     
  5. kmaster

    kmaster Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    Makita EM2500U:
    - с велосипедной ручкой. очень удобно, руки заметно меньше устают;
    - в комплекте идет как нож, так и леска;
    - 3 года гарантии от производителя;
    - Makita :).
    [​IMG]
     
  6. reretdj

    reretdj Майстер

    Повідомлення:
    142
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Сумы
    народна мудрість учить: готуй сані влітку а косу купуй зимою.
    варто подумать для чого вона вам потрібна покосити пару раз кругом хати бур'ян чи заготовити сіна для 5 корів. якщо для 2 годин роботи в рік то вистачить і дешевої китайки не на один рік, а якщо для серйозних нагрузок то варто подивитись в сторону більш якісного інструменту. подивіться в сторону садко вони в порівнянні з штілями та хусями не дорогі і поганих слухів про них не чув http://sadko-shop.com/motokosa/. у мене МТД з 4-т двигуном за рік з'їдає 6-7 л бензину та 80 мл масла. із ремонту та т.о. бачила тільки один раз на рік заміну масла, заміну змазки в редукторі та витерти рештки трави, так відпрацювала 4 роки. сильно не димить не гудить і 4-т двигун має трохи більший ресурс хоч цього в домашніх умовах не сильно помітно.
     
  7. Mike_Glyx

    Mike_Glyx Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    6
    у меня такая . очень качественный инструмент
     
    Останнє редагування модератором: 4 лют 2015
  8. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    У мене Штіль фс55 - вже три роки, тільки плюси, але за сьогоднішніми цінами ((( В будь якому разі - шукайте в мережі за допомогою Хотлайн, чи Прайс юа, діапазони цін до тисячі бувають.
     
  9. robotun

    robotun Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    63
    1. як не дивно, саме в сезон частіше бувають акції зі знижками на інструмент. наприклад, саме ось зараз (з кінця квітня-травень) у Al-ko знижка на садову техніку, у Husqvarna - навіть раніше почалася.

    2. по барабану зараз хот-лайн, чи прайс юа - після зими залишилось багато інтернет-магазинів які фізично вже вмерли і в них висять ціни 2013-2014 року. в будь-якому випадку треба обов'язково дзвонити перевіряти - в 99% випадків ціна неочікувано "змінюється".

    3. мене особисто трохи смішать фанати китайського "бригадира" з 19-ма повідомленнями в профілі)))
    хлопці, тут же не новачки сидять. класна техніка? ну скажіть скільки там підшивників на валу, кілець на циліндрі і мотогодин до першого звернення на сервіс (за статистикою).
     
  10. tacha79

    tacha79 Майстер

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Пользуемся ЕХРЕрт из Эпицентра, вроде 4-й сезон начался. Из поломок - заменили "хрень" на которую леска наматывается. На этих выходных достали и завели после зимы без особых проблем.
     

Поділитися цією сторінкою