Шаттерсы ( ставни )

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем berrimor, 6 жов 2009.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я виготовляв і установлював внутрішні шаттерси на кухні в рясрому в березні з осб обклеєного бамбуковими шпалерами на відсувних завісах все купляв на південному по актуальних цінах в сумі то винесло 800гр.
     
    Voyutichi подобається це.
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    коли мані прийшов час робити ванну в мойому розпорядженні була прибудва 4на4м. з двома вікнами одоно 135на 85 друге 120на120 . після розділу приміщення з тим вікном що менше нчого не робив то відійшло до котельної з майстернею а на то що білльше зробив відсувну віконницю135на200 в такий спосіб:полотно з пирогом пвх вагонка пінофол 5мм пвх вагонкато все має таку товщину що тісно входить в 27 профіль яким то обрамив. скручено то на 8 шурупів з пресшайбою .їздить на завісах з шафи купе.в основному взимку постійно засунуте а влітку відсунуте. опалення водяна тепла підлога + уфо яке включають під час миття в ванній коли мокра шкіра досить комфортний догрів приміщення .
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    по роках експлуатації мабуть на тижні почну робити ще дві віконниці вже в кімнатах.пвх я мав ті широкі німецького виробництва тепер треба мабуть проштудіювати епіцентр, а може змотаюсь до польщі то вже покажуть ціни.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2015
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    @barnych, пришліть фото, цікаво, як виглядає..
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    фоток не маю нотебук з камерою в малого приїде то по нагоді сфотографую.єдине що можу сказати то є дуже бюджетна конструкція при теперішніх цінах до 1000гр. тоді як я то робив то обійшлось десь в 100ку.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2015
    Voyutichi подобається це.
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    зупинився на польскій зовнішній вагонці по 39гр./шт. в городку на ринку.фасад виходить в пристінну теплицю то підійде, решта фасадів певно буде з пошаровістю дерев*яна вагонка пінофол пластикова вагонка. з того що мені показували у львові все не те.(як казав продавець-консультант в одному з будівельних супермаркетів : люди то на зовнішні роботи беруть, але то є внутрішня).щось що могло б підійти бачив в городку в магазині по 49гр./шт. тернопільського виробництва.
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    по матеріалах:вагонка 7.2м.кв.-578гр. механізм лагуна-353гр.профіль ув27-61гр. пінофол 148гр. разом1030гр.деревяні рейки мабуть обійдуться в70гр. то 1100гр на два полотна 1.5/1.2м. ще шурупи фарба то дасть мабуть 600гр./шт.полотен 1.5/1.2м. завтра мав би зібрати полотна, затримка за столярними виробами, як то буде монтую на стіну.
     
  8. nenashev

    nenashev Підмайстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Житомир, http://okna-fram.com.ua
    Выложу пару наших работ по наружным ставням:

    [​IMG]

    [​IMG]

    100_5094 m.JPG 100_5425.jpg
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    шаттерси або одяг для вікон добрий коли практичний.в нашому кліматі то мало б містити теплове дзеркало. інакше копія з того що роблять в країнах середземномор*я буде просто незрозумілою прикрасою.
     
    Останнє редагування: 29 лис 2015
  10. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Одно время хотел себе ставни на фасад для декора. Нашёл выход следующий. В эпицентре продают двери для встроиных шкафов в виде ставней, цена была приемлемой. Производит вроде как Львов. Как мне кажется их смело можно обработать и покраси.
    Вот фото размеров, самих дверей фото не нашёл.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою