Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух контурный настенный.

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем IgorIgorev, 27 чер 2008.

  1. naupv

    naupv Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевск обл
     
  2. УжОс

    УжОс Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Днепропетровск
    toya и naupv
    спасибо огромное отличная информация...давайте всё таки поговорим ещё раз про котёл и радиаторы...я где то по-моему на форуме видел тему про радиаторы и расчёт кол-ва секций, но к сожалению не могу найти....
    тоесть сейчас имеем следующее
    котёл:Viessmann конденсационные двоконтурний 35 кВт
    или БЕРЕТТА СИТИ, БЕРЕТТА МАЙНУТ или ПРОТЕРМ ТИГР, ПАНТЕРА

    по радиаторам:
    КЕРМИ

    Добавлено через 10 минут 33 секунды
    toya ещё быстренько вопросик из Viessmann конденсационные двоконтурний 35 кВт нашёл вот это Конденсаційний газовий котел Viessmann VITODENS 100-W WB1B 35kW я правильно смотрю?
     
  3. toya

    toya Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Так, цей я і мав на увазі. Бажано купляти у офіційного представника, в них можуть бути суттєві знижки, минулого року в серпні (августе) я купляв за 11т.грн.
    Попередньо уточніть яка довжина труби, щоб спланувати точне розміщення. Продовжувачі, трійники дуже дорогі.

    Чому Кермі, бо це чистий німець, а за одноразовою символічною економією z ніколи не женуся. Це саме стосується и ДЖАКОМІНІ.
    Для металічних радіаторів маркувавання йде у Ватах (КілоВт) тепловаї потужності при певній температурі теплоносія. Вам треба взнати, або самому розрахувати тепловтрати метра квадратного стіни (зовнішньої) вашого будинку + на вікна + на вентиляцію.
    Я би закликав спеців, щоб запропонували типи (потужності) кожного радіатора та добавив 30% (для конденсаційного котла), якщо дозволяють фінанси та інтерєр то добавити 50% від розрахунковоги (особливо в кутовій кімнаті). Можна і самому розрахувати (якщо є схильність до точних наук ;-) щоб перевірити спеців.
    Про майстрів. Не в тему, але з життя :grabli:.Якщо будуть навязувати (саме переконливо навязувати) свої послуги по допомозі в придбанні котла, радіаторів і т.п. із "знижками" і переконувати, що дешевше не знайдете - то це їхній додатковий заробіток. Це не професіонали а "комерсанти".
    Справжні професіонали заробляють своєю якісною роботою, тому їхні послуги не може бути найдешевшими.
     
  4. Atmo

    Atmo Майстер

    Повідомлення:
    186
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    1 людині також подобається це.
  5. Stropuva-Ukraine

    Stropuva-Ukraine Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    39
    Адреса:
    Киев ул.Марко Вовчок,14
    Приветствуем всех участников форума. Для тех, кто еще не определился приводим ролик о выборе котла для отопления дома с точки зрения, так сказать, внешних обстоятельств.

     
  6. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Реле рекомендуют ставить 220+/- 10% - - - 198 и 242 В. Это раз.;-)

    При установке конденсационника не забывайте о отводе конденсата.
    Радиаторы очень желательно перещитать на 55/35 градусов.:Hi:
     
  7. Vitalych

    Vitalych Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    також підбираю котел для опалення індивідуального будинку. параметри - двухконтурний з роздільними теплообмінниками, турбовихлоп, площа 80 кв.м. Проблема - взимку часто низький тиск газу.
    Так розумію, що вистачило б і 16 КВт котла. По ціні цікава Беретта Сіті, але він аж на 24 кВт, і не знаю як він з дружить з низьким тиском газу dntknw
    Цікаві в цьому плані котли NAVIEN Ace TURBO але не знаю як вони в плані надійності/сервісу
    http://www.navien.org.ua/products/nastennye-gazovye-kotly-navien-ace-turbo
     
  8. Rupas

    Rupas Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    3
    Если вам нужен двухконтурный, то с 16 кВт можете забыть о горячей воде. Для 2-х точек (ванна и кухня) нужно хотя бы 24 кВт.
     
  9. Vitalych

    Vitalych Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    справа в тому, що одноконтурних мало і по ціні навіть дорожчі
     
  10. Rupas

    Rupas Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    3
    Ну если горячая вода не важна, то можете брать 2-хконтурный
     

Поділитися цією сторінкою