Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух контурный настенный.

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем IgorIgorev, 27 чер 2008.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух кон

    передбачається, що ви самі вже все узгодили в ЖЕКу . А чисто технічно поставити - я також зможу, і навіть гроші візьму. Мене ж не цікавить що не можна принципово ставити у вашій квартирі індивідуальне опалення.
    Все спочатку виясніть в конторі.
     
  2. УжОс

    УжОс Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух

    наверное я не правильно задал вопрос, люди говорят о полном фулле тоесть установка и оформление документов, так вот меня интересует сама система, котёл? ну и т.д.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Какой выбрать котел для индивидуального отоп

    понти.. Спочатку самі все прозондуйте, а вже потім кличте людей, хай роблять фулл.
    Якщо в принципі можна (є димохідні канали, дозволяє газова магістраль) - тоді робіть.
    А то вам ліваком нароблять документів, а ви потім взнаєте, що так не можна було робити з самого початку.
    Парапетний котел також вимагає умов щодо монтажу. Під своїм вікном я би його не ставив..
     
    romankostiv000 подобається це.
  4. УжОс

    УжОс Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Какой выбрать котел для индивидуального

    а что такое парапетный котёл? и почему под своим окном не ставили бы?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух контурный настенны

    а це котел, який не потребує традиційного комину. Він, звичайно, може і з комином працювати, але може і без нього. Просто він пристосований на підлоговий монтаж на відміну від навісних котлів з такою ж, як у нього, закритою камерою спалювання.
    Проблема не в котлі, а у викидах диму з котла. Навісний чи парапетний - якщо викид диму не відведений подальше від зони перебування людей - це загрожує здоров'ю.
    Є спеціальні норми щодо розсіювання викидів від спалювання палива і там чітко вказано, які мінімальні віддалі від комину до зони перебування людей в залежності від потужності котла.
    Навіть якщо вам ваше здоров'я байдуже, то сусіди точно за своє переживатимуть, а тому можуть і шкодити різними способами.. Вивчіть це питання.
     
  6. УжОс

    УжОс Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Днепропетровск
    интересно......если учитывать то, что квартира на девятом этаже 9-ти этажного дома как соседей травить не буду
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух контурный наст

    це ще можливо не заборонять, бо я чув, якщо над вами є ще сусіди (поверхом вище) - тоді не дозволяють ставити парапетних котлів.
     
  8. УжОс

    УжОс Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Днепропетровск
    оооо отлично тосеть 50% то, что всё получится есть, а теперь вопрос как это в идеале должно выглядеть, котёл-какой? настенный или напольный? насос нужен? горячая вода подача на кухню и в ванную и вообще система отпления комнат
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Какой выбрать котел для индивидуального отопления? Двух контурный наст

    достатньо для квартири до 100 м2 і сім'ї з 4 чоловік достатньо двофункційного котла із закритою камерою спалювання.
    Пошукайте в пропозиції від вісмана на 24 кВт..
    Тільки потрібно дослідити план вашої квартири щодо розміщення котла (щоб газ не перероблювати і викид димових газів організувати)

    Добавлено через 1 минуту 24 секунды
    насос вбудований в котел.
    Розводку зробити металопластиком, в плінтусах.
     
  10. naupv

    naupv Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевск обл
    Установить инд отопление и срубить денег-пол-беды.
    Спросите у тех людей, кто будет сдавать в эксплуатацию, кто прект сделает, газовый счетчик установит, договор на сервисное обслуживание предоставит. В этом вопросе много подводных камней.

    Добавлено через 3 минуты 58 секунд
    Пошукайте в пропозиції від вісмана на 24 кВт..

    А чего ВИССМАН? Что нет больше хороших и не дорогих котлов?
    Или по принципу-если машина, то сразу мерседес?
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою