Як зробити генератор на 220 або 380 вольт із асинхронного електродвигуна на 380 вольт.

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем DINAMIT-UA, 13 гру 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    не першу тему читаю щодо ноухау. все зводиться до обговорення питання групою теоретиків. половина із них за ідею, інша проти. в кожного з них купа теоретичних аргументів на свою користь. і ніколи ні в одних ні в других справа далі обговрення не заходить. хоть би один взяв і зробив і доказав, мол ось я зробив, воно працює, або не працює. але ж ні. кожна із сторін зробить посилання на чужий досвід, аби не проводити тільки власних досліджень.

    я крутив двигун від радянської стіралки і ніякої напруги не отримав. крутив дреллю на максимумі. я не стверджую, що генерація неможлива. але якщо її так складно отримати то від такого генератора краще відмовитися.
     
  2. Genas

    Genas Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Одесса
    Ключевое слово провтыкал, сори больше суток уже не сплю)


    Да, прекрасно понимаю

    А вот хамить и посылать не стоит, сам могу послать

    Спасибо, буду на Украине обязательно посмотрю, а с филипин та сылка не открывается
     
  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    gam-ua , один невдалий дослід, і робите такий висновок, можливо щось робили не так, спробуйте ще раз за цією схемою (для мотора від стіралки)

    спочатку запустіть двигун у звичному режимі щоб впевнитись що він працює . а далі збираємо схему для генератора.
    image269.gif
    порядок виконання-
    1- розкрутити двигун на 10% більшими обертами від номінальних
    2- підєднати конденсатор 20 мкФ (робоча напруга конденсатора не менше 600 вольт , конденсатори тільки бумажні, МБГО )
    3- підключити нагрузку (лампочку)
    ( при невиконанні послідовності генерація напруги не відбувається ).

    gam-ua, Я робив дослід в мене вийшло , електродвигуном ( 3 кВт , 3000 об/хв ) крутив в якості генератора асинхронний двигун ( 1 кВт , 850 об/хв ) з підключеними до кожної фази конденсаторами 20 мФ х 600 вольт .
    І лампочка горіла дуже яскраво бо розкрутив до 1200 об/хв . Впевнившись що Асинхронний генератор працює планую у майбутньому використати двигун від мотоблока.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2015
    Mykhaylo подобається це.
  4. artembond

    artembond Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.672
    Симпатії:
    4.963
    Адреса:
    Cygnus X-1
    Вы тут уже столько "провтыкали", что вам може выспаться?
     
  5. Genas

    Genas Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Одесса
    Таки да есть такой способ генераци, был не прав.

    Может и посплю - не вам решать
     
  6. artembond

    artembond Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.672
    Симпатії:
    4.963
    Адреса:
    Cygnus X-1
    А вот хамить и посылать не стоит, сам могу послать
     
  7. Genas

    Genas Підмайстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Одесса
    Начинай! Пардон - начинайТЕ!
    --- добавлено: 12 янв 2015 в 13:24 ---
    Пиш
    Пишут что их работа не стабильна поэтому не рекомендуют подключать чувствительные приборы ну или как вариант приобразовывать в DC а потом опять в AC
    П.С. Таки ушел спать)
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Genas, Якщо немає пристрою який підтримує постійні оберти бензодвигуна генератора, при підключенні різного навантаження, то робота любого генератора буде нестабільною.
    Навіщо преобразовувати в DC а потім знову в AC , якщо можна використати побутовий стабілізатор напруги.
    В сучасних побутових електронних приладах вмонтовують стабілізатори напруги.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2015
  9. artembond

    artembond Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.672
    Симпатії:
    4.963
    Адреса:
    Cygnus X-1
    Преобразование из DC в AC можно сделать совместно со стабилизацией.
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Навіщо так ускладнювати , якщо з асинхронного генератора ми отримуємо: 220 в, і 380 в , сінусоїду 50Гц.
    Все що потрібно стабілізувати оберти бензодвигуна , залежно від підключеного навантаження .
     

Поділитися цією сторінкою