Хочу придбати мультиварку, але не знаю яку. Допоможіть

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Nani, 13 гру 2014.

  1. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    100 %.
    Вибирайте мультиварку відповідно до вашого гаманця. В дорогущих моделях крім більшої кількості програм нічого "нового" немає - начинка та ж сама, тільки проц інший.
    Більше року юзаю Редмонд - жодних нарікань.
     
    Сергей Михайлов подобається це.
  2. Сергей Михайлов

    Сергей Михайлов Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    29
    От-от, але ж у нас як звикли? Чим дорожча - тим думають, що краща). То ж требе дивитися, ще на те, що вона може))) От про можливості - у мене знайома там навіть готує холодець))) От тільки я не памятаю, яка у нее
     
    WalterCV подобається це.
  3. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Холодець успішно готує будь-яка мультиварка, навіть найдешевша. ;)
    --- добавлено: 15 січ 2016 у 11:22 ---
    Можливості - це різна кількість готових програм і ваших особистих програм. Замість 8-10 програм в дорогій їх буде 20-25. Якщо для Вас це суттєво і ви готові за це вдвічі переплатити - тоді беріть дорогу.
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2016
    Сергей Михайлов подобається це.
  4. Сергей Михайлов

    Сергей Михайлов Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    29
    Аааааа, та я ж не перечу) Особисто для мене - головне, щоб холодець и борщик готувала)))) Але - це як на мене)
    --- добавлено: 15 січ 2016 у 11:39 ---
    А от дівчаткам, мені здається, такі речі важливі))))
    --- добавлено: 15 січ 2016 у 11:40 ---
    З великим набором програм - вони будуть так сказати "во всеоружии")))
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2016
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Жил на сьеме 7 лет. Пользовался различной техникой. Как ученик кулинарного техникума скажу: разница есть. :)
     
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Мультиварка REDMOND RMC-M11
    Программы приготовления йогурт, гречка, рис/крупа, молочная каша, плов, варка на пару, тушение, жарка, суп, выпечка

    Ціна 1175 грн.


    REDMOND RMC-250
    Программы приготовления тушение, выпечка, варка/бобы, томление, дичь, молочная каша, суп, жарка, рис/крупы, макароны, фритюр, пицца, хлеб, десерты, пар, плов, детское питание, творог, экспресс

    Ціна 4000 грн.

    По суті, додаткові програми дублюють наявні. Якщо вони для вас критичні - переплачуйте 2800 грн.
     
  7. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @WalterCV, дело даже не в программах, а в равномерности нагрева, удобство мытья. качестве механизма открытия крышки. :)
     
  8. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Повірте мені, що механіка і нагрівальні елементи там практично однакові...
    Так, треба вибирати мультиварку на 5 літрів (найбільш розповсюджений обєм, завжди є можливість докупити нову чашу), чашу бажано брати "керамічну", ущільнюючий механізм на кришці бажано щоб був зйомним (легко тоді мити) і т.п. Але ці параметри присутні як в дешевих, так і в дорогих мультиварках.

    Але якщо ви готові в двічі чи в тричі переплатити за наворочену мультиварку, то нічого не маю проти: кожен орієнтується на власний гаманець. Досконалість не має межі. Ціна, до речі, також...
    --- добавлено: 15 січ 2016 у 13:54 ---
    Ось, наприклад, в мене така мультиварка: http://bt.rozetka.com.ua/redmond-rmc-m60/p306148/

    Скажіть,чого в ній реально не вистачає, щоб варто було брати дорожчу?
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2016
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Не вірю. Я готую досить багато. Мав справу на сьеме с техникой різних виробників. Тут діло доречі не в грошах. Наприклад у фритюрниці Тефаль, досить не здало зроблена кришка. Хлибопічка сама краща шо попалась то Хитачі і коштувала досить не дорого. Я собі хтів таку саму купити. Що касаемо техники Панасонік, я не мав зоуважень ні до хлібопічок, мультіварок. порохотяг доречі на мою думку був з найкращих. Мультиварок мав справу десь 4 виробника. Але по різним причинам мені не сподобалось. Та і взагалі ідея мультиварки мені не сподобалась, чесно кажучи. :)
     
    WalterCV подобається це.
  10. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Та однакові вони у всіх. За винятком індукційних.


    :-D:-D:-D
    Нема простору для творчості та імпровізації? Все готове і все запрограмоване?
    --- добавлено: 15 січ 2016 у 14:19 ---
    Так я про що і кажу: навіть недорогі моделі можуть виявитися досить добротними і ергономічними.
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2016

Поділитися цією сторінкою