Приставки нижнього горіння до котлів КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Витэк, 5 гру 2014.

  1. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Випробувань не бачу як проводить, а на око, при горінні з плазмою теплотворення значно більше. Але горіння з плазмою буде тільки тоді, коли достатньо кисню і достатньо вугілля.
     
  2. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Витэк, Я так розумію,що приставка горить не постійно.Чи постійно в такому режимі? З тако плазмою мій котел постійно б закіпав.Моя приставка налаштована на більш плавніше горіння і працює цілодобово.Навіть в морози до -15 гр. стабільно на мінімальних режимах тримає температуру в будинку не нижче 24 гр..
     
  3. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Так приставка працює не постійно. Максимум 6 - 8 годин на добу. За перерву температура опускається з 20 до 18 гр. Для нас це як раз. Думаю, що можна по цьому принципу зробити більший час роботи, але треба зменшити потужність. Так як при згоранні 15 кг палива, вода в системі надзвичайно гаряча. Напевно можна піддавити так щоб робила довго, але тоді буде звичайний піролізний режим.
    А ще жевріє надія зробити більш економне горіння.
     
  4. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Економію отримуєте хіба що із повноцінного котла. У мене просто безвихід получився, постійно опалював будинок вугіллям, якого зараз дефіцит. Прийшлося на скору руку робити альтернативу, яка доволі таки вдала вийшла. В майбутньому планую робити котел під дрова, та й з дровами проблем не буде, поряд ліс.
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2014
  5. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    До котла дай Бог ще доростем. А поки що треба спробувати зробити пальник, який би максимально спалював усе що є в дровах. У мене також не далеко ліс, але будемо в Європі, чи будемо під пуциком, і там і там нам уже не дадуть вільно рубати дрова. Може у вас і легше буде, а у нас якщо усе місто піде рубати ліс....
     
  6. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Завтра, якщо дасть Бог, спробую загерметизувати верх обмотати ватою бочку і ще раз прогнати в полірозному варіанті.

    Бочка не згорить? Інакше біля неї буде дуже жарко.
    --- добавлено: 7 дек 2014 в 23:12 ---
    А у кого як проходить допалювання вугілля? Самі згорають, чи якось допалюєте?
     
    Останнє редагування модератором: 15 гру 2014
  7. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    А як у кого з запахом дьогтю? якщо переходжу на піролізний режим з'являється запах дьогтю.
    --- добавлено: 7 дек 2014 в 23:53 ---
    Сьогодні знову пробую стандартний піроліз. Вроді добре гріє... Якщо не вважати на запах дьогтю, і сильний нагрів завантажувальної шахти, то ще й нічого.
     
    Останнє редагування модератором: 15 гру 2014
  8. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    При такій плазмі як у Вас ,то на довго не вистачить.У мене бочка,особливо в зоні високих температур,закрита шамотною цеглою.Бочка вся гріється,коли прогорають дрова,а так тільки низ гарячий.Запаху дьогтю ще не відчував,топлю в основному сухими дровами, інколи зверху можу кинути трішки сируватих
     
  9. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Переробив камеру завантажування. Тепер кришка зверху має пісочний затвор, і дьоготь якщо і буде, то стікатиме всередину. Пробував один раз топити. Вроді все добре горіло не так активно, дров спалив не багато. Камера завантажування гріється вся, вода шкварчить навіть на кришці яку я теплоізолював.....
    Чому так у мене гріється а в тебе ні? ? ? Не можу зрозуміти. Осталось питання конденсату. Ніхто не підкаже яким не дуже дорогим методом можна визначати температуру вихідних газів?
     
  10. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Йдете на базар і шукаєте мультиметр з термопарою.Можна знайти від 50грн. і вище.
     
    Витэк подобається це.

Поділитися цією сторінкою