Своїми руками Дерев'яні сходи своїми руками

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем земляк, 30 лис 2014.

  1. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Якщо треба буде щось притримати, піднести( принеси - подай.....:D). То можна мене гукнути. Якщо я не помиляюсь то ви здається з Трускавця, я з Дрогобича, так, що не далеко, піможу чим зможу:)
     
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Не помиляєтесь:)За пропозицію допомоги щиро дякую,але проблема в тому,що з замовленями повний штиль.:(.Проте якщо приїдете в гості просто так- буду радий.Завжди знайдеться про що поговорити за горнятком чаю.beer
     
  3. german7

    german7 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    киев
    Добрый вечер Земляк если это не военный секрет чем Вы склеиваете заготовки, то есть, какой клей Вы используете
     
  4. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Клейберіт-300,якщо нема то Столяр-Момент(жовтий).Раніше користувався ПВА,але зараз він абсолютно нікудишній.
     
  5. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    земляк, А чому, саме дві балясини на сходинку? Я якось собі планував одну, але дивлюсь, може з зору безпеки краще дві. Малі діти, як несеться, може і випасти.
    Зроблю маленьке зауваження, якщо не образитесь. :-[ Першу балясинку при токарці, треба враховувати кут нахилу, бо зрізається більша частина прямого відрізку і візуально дуже б"є по очах.
    Надивився на гостьову сходинку, тепер і собі таку хочу. Дуже гарна.goodСкажіть, будь ласка, що, ну дуже не зручна :-D:-D:-D, щоб відбити бажання.
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    На ображених воду возять.:)Я критику сприймаю цілком нормально.Тепер по питанню балясини.Справа не в токарці.Коли купуєте готові, вони всі однакові.Справа в підрізці.Можна підрізати зверху(так роблю я),можна знизу.До речі мені вже робили таке зауваження.Але то справа смаку.Якщо підрізати знизу то на балясинах буде повторятись лінія косоура.Але роблятьі так ,і так.Хоча признаю,більшість підрізає знизу.
    Справа не в тому ,що незручна.Того не скажу:).А от місця займає значно більше.Тим більше якщо зміщувати західний стовп.Якщо місця мало, то реально перешкоджає проходу.Якщо місця достатньо ,то можна і подвійну запрошувальну зробити.:vo:
    Мені казали ,що віддаль між блясинами(з точки зору безпеки дітей) не має бути більшою ніж 15см.Того і притримуюсь.До речі пару разів ставив фірточку,З можливостю потім її зняти,як діти підростуть.
     
    alexduc подобається це.
  7. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Дякую за відповідь. Певно гостьову робить не буду, місця за мало. А роботи добрий кусок є. По балясинам треба думати, матеріал в принципі є. Ще раз дякую:Hi:
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Нема за що.=)
     
  9. олег123

    олег123 Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    16
    Сходи безподобні, викладайте фото робіт ще, будемо любуватись. приємний галицький говір.
     
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Так галичанин же-з верховини;-)
     

Поділитися цією сторінкою