Потрібна порада в порізці на стрічковій пилорамі електричних креазотових стовпів

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем sven750, 27 лис 2014.

  1. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Є можливість майже даремно взяти бу опори з електричної лінії,хотілося б з них напиляти різних пиломатеріалів,але бентежить те що вони просочені креазотом.Можливо хтось має досвід розпилу таких стовпів на стрічковій пилорамі,жаль такий матеріал пускати в дрова
     
  2. Alexotto

    Alexotto Бригадир

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    Черкаго
    Думаю, ваша стурбованість має підстави. Креозот - токсична речовина, канцероген. По суті, отрута.
    Розпустити, такого стовпа, те саме, що вивільнити злого джина з пляшки. Тому, тільки для зовнішнього використання не житлових приміщень. Та й вийде з нього не кнайкращий пиломатеріал, думаю буде добрий брус або, така собі, дошка для паркана. Вам доведеться використовувати, досить не популярну, серцевинну частину деревени.
     
  3. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Безперечно,я в житлових приміщеннях і не думав використовувати такі пиломатеріали,мене цікавить як пилка себе поведе.Креозот на вигляд маслянистий,от я й думаю чи не буде він налипати на зуби пилки і відповідно внаслідок вона буде рватисяdntknw
     
  4. Alexotto

    Alexotto Бригадир

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    Черкаго
    Думаю нічого поганого не станеться. Ланцюг бензопилки, при роботі, постійно змащується мастилом і від того процесу тільки ліпше. По аналогії, у вашому випадку, має бути нак само.
     
  5. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Маю на увазі стрічкову пилораму,а там як я бачив на змащення(чи охолодження) йде звичайна вода.Можливо допоможе змащування соляркою
     
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Мы резали шпалы, зуб очень быстро садится. И в столбах и шпалах много включений и это убивает зубья. Выбор за Вами.
     
  7. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Пилораму має рідний дядько і грошей за порізку він не візьме,тому не хотілося б червоніти за зламані пилкиCherna-facepalm
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  8. stol1ar

    stol1ar Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Рівненська обл. Млинів
    Місяців 2 тому мені привезли стругати дошки зтаких стовпів сморід від них у майстерні стояв тиждень, тай на вигляд дошка не дуже гарна хочапо міцності як нова.
     
  9. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Маю перекрити хлів,тому думаю на це діло піде,:nozhovka:
    може хоч кляті оси не будуть там селитися:vo:
     
  10. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Колись сам працював на різних пилорамах і із різними породами дерева.Щоб ті просмолені стовби попиляти то треба щоб на пилу текла струя солярки а обичайно тече вода.При воді пили скоріше не рватися будуть а плавати і дошки будуть волнисті.Все залежить від пилорамщика.Колись різали сібірську сосну а в ній повно смоли.То порізали тільки з соляркою.А в сібірі іі ріжуть тільки при великих морозах.(смола перемерзне і не плавае пила)УДАЧІ
     

Поділитися цією сторінкою