Своїми руками Саморобний мотоблок

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем leonidus1967, 27 лис 2014.

  1. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    Простий 2 тактний.
     
  2. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    Так справді легко прикинути, а я для точного обрахунку собі програмку написав:
     
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @Петро Тернопільський, ексель рулить. колись робив собі теж таку. подібну, але в рази простішу. просто на швидкість. можна програму десь скачати?
     
  4. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    напишіть свою електронку (бажано в ютубі) - перекину вам.
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @Петро Тернопільський, дякую. отримав. прикольний алгоритм розрахунку тягового зусилля ви використали. я рахував по якихось тригонометричних формулах.

    От подивіться хлопці, що в мене вийшло по розрахунках. Рахую від двигуна.
    Двигун 5000 обертів=швидкість 60 км годину. діаметр колеса 30 см (яке воно насправді незнаю). У мене вийшло = 6000 метрів скутер проїхав за 3600 секунд (при 5000 оборотів). значить 100 метрів за 60 секунд. колесо за секунду проїжа 0,94 метра. 100/0,94=106 обертів за хвилину на валу скутера, що тотожно в обрахунках кількості умовних обертів двигуна. далі йде коробка москвич і міст ваз. із такими показниками на 1 передачі швидкість вийшла 0,86, а на 4 передачі 3,02. короче редукція скутера бомбезна. і мене абсолютно не влаштовує. це даже я не рахував проміжні цепні редуктори. прийдеться мабуть відрізати штатний редуктор від скутера. бо хотілосяб на 1 передачі швидкість 3, далі відповідно 5, 7, 10.

    ніхто не підкаже, де можна купити двигун від скутера і який краще брати 4 чи 2 тактний?
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    IMGA0173.JPG
    Ніяк не розумію, для чого скутеровський двигун??? Це агрегат ЗОВСІМ іншого призначення.
    --- добавлено: 12 май 2015 в 12:06 ---
    Для ясності процесу дам фото.
    Поршень скутера Сузукі потужністю 7кс. і поршень УД-1М потужністю 4кс. (висновки робіть самі)
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2015
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    це важко пояснити. купивши двигун від скутера я отримаю двигун обємом 50 кубів потужністю 6 кінських сил при 6000 обертах і розходом 1,2 літра в час на повній потужності. + електростартер, + генератор. + автоматичне щеплення + коробка автомат (варіатор) + редуктор. і все це за 1500 грн. а якщо посуєтиться то можна взяти ще й чотиритактний двигун.

    якого садко сьогодні я зможу купити за 1500 грн?
    --- добавлено: 12 май 2015 в 12:13 ---
    ступінь зжатія десь в районі 5 атомсфер? а в скутера вже около восьми. двигун виходить форсований трохи.
    --- добавлено: 12 май 2015 в 12:14 ---
    інша справа моторерсурс. @leshiy_40, по розміру поршня в бензопили дружби вроді такий. так мо звідти втикнути?
    --- добавлено: 12 май 2015 в 12:18 ---
    @leshiy_40, я вас розумію, затія поставить двигун від скутера вигляда безумною. но в чоловікаж працює? і на форумі я вже бачив два мотоблоки із двиглом від скутера. знач можна?
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2015
  8. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    Для активних знарядь і щось типу ручної картоплесажалки хотілося б навіть меншу мін швидкість.
    2 чи 4 тактний:
    2 - менш економічний по паливу, і білим димом димить, менший ресурс, має кращий ривок і динаміку, має більшу потужність в тому ж обємі ніж 4тактник
    4 - економічніший, складніша головка двигуна, більший і важчий
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    проситься ще одна коробка. можливо варіатор якось згладить провали у потужності? взагалі цікаво, як воно буде із варіатором працювати? навантеження ж будуть порядні.
    --- добавлено: 12 май 2015 в 15:56 ---
    думаю перед москвичовською коробкою зробити ремінну передачу. тільки так, щоб можна було пас із більшого на менший шків перекидати. типа в транспортному положенні і в робочому. от тільки чи не буде однорядний ремінь із запорожця-таврії проскальзувать? просто він самий коротший.
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2015
  10. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    Варіатором я ще і швидкість регулюю, щоб не бігти за плугом газ зменшив і порядок.
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2015

Поділитися цією сторінкою