Своїми руками Саморобний мотоблок

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем leonidus1967, 27 лис 2014.

  1. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    Із начально я ставив зірочку від іжа, але швидкість була замала, редуктор стоїть 1 до 8 тоді я знайшов меншу зірочку, не знаю від чого вона, я прикрутив її на болти на хрест дірки співпали на двох болтах. До речі цей мотоблок я зібрав з того що було під руками не вклавши ні копійки, батько хотів цей хлам здати на металолом, кутник і жесть зі старого балкона, мости, колеса від старих моїх машин, рама ручки від іжа.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    хотілося б знати. а редукція між ведучою та ведомою яка? кількість бузів?

    тоїсть головна ведуча тримається лише на двох болтах? болти не зрізає?
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    По вашому проханню рахував зуби зірочок, та зірочка що на мості має 22 зуби, від моста до редуктора, та що на редукторі 17 зубів, та що на моторі 21 зуб, від мотора до редуктора 18 зубів.
    Головна ведуча тримається на двох болтах, диам. 10. Сьогодні дивився, все на місті.
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    на цьому етапі у вас вийшов не понижаючий редуктор, а навпаки. цікаво.
    від моста до редуктора думаю поставить дві задніх від мопеда карпати. думаю це погана ідея, через великі діаметри. іжовські запчастини дорожчі ніж на помед. та й цепок у мене вже є новий під поперднього проекта. незнаю що робити.
     
  5. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    А чому не понижуючий? Стоїть два редуктора, один понижає в 8 раз а другий в 4 рази. Тому и прийшлося зірочками збільшить швидкість. Якщо у вас редуктора менш понижуючі то ви можете це виправити зірочками.
    --- добавлено: 9 май 2015 в 11:25 ---
    Я думаю що піде і від мопеда, навантаження там не велике, знаходиться попереду редуктора.
     
    Останнє редагування модератором: 17 тра 2015
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @leonidus1967, ака ширина колії? по центрам коліс? як укорачували полуося? просто обрізали і приварили обрізок із шліцами, чи нарізали нові?
     
  7. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    Ширина колії 60 см. Чомусь я вирішив що це оптимальний варіант, ви можете зробить любу. Як зараз я би вкоротив би ще, рядки під картоплю полупились 60 см. Трохи широкі. Як я вкоротив, просто обрізав і приварив обрізок із шліцами. Полуось товста, бистріше шліци зріжуться чим вона зламається. Я думаю ви можете не використовувати верхнього редуктора, нижній редуктор (міст) понижує оберти в чотири рази, а інше корегуйте зірочками.
    --- добавлено: 10 май 2015 в 13:46 ---
    Хоча як що є редуктор то краще використати. Я зараз задумуюсь щоб зробити дві передачі підвищена і понижена. Як орати то швидкість нормальна, а як їхати,замала.
     
    Останнє редагування модератором: 18 тра 2015
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    планую поставити коробку від москвича. трохи перероблену. виходить так, що навіть буде вал відбору потужності. я теж хочу зробити на 50 см. але там діла мост розширяється, буде погано приварювати. боюся щоб полуося на місці зварки не обірвало. а зірочки мені лише для передачі крутного моменту. думаю від мотора до коробки взагалі поставити шківи.

    а немоглиб ви порахувати, скільки обертів робить колінвал за один оберт осі редуктора ксутера. яка там редукція? ну варіатор до уваги не берем. просто хочу вирахувати так, щоб на 1 передачі швидкість була 3-4 км/годину на 2000 обертів. щоб за ним не бігати. а краще 2 км. тоді буде запас потужності.

    електроніка штатна лишилася? мотор де купували? хочу купить через нет, но боюсь щось впарять.
     
  9. leonidus1967

    leonidus1967 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    16
    Це дуже легко вирахувати. Наприклад: мопед рухаеться максимально зі швидкістю 60 км. за годину як що поставити редуктор 1/2 то це буде 30 км. як що 1/4 то 3,75 км. за годину.
    --- добавлено: 11 май 2015 в 00:09 ---
    Я вам говорив я нічого не купував, все що було під рукою с того і зліпив за 3 дні. Мотор ямаха 49 кубів.
     
    Останнє редагування модератором: 18 тра 2015
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    2 чи 4 такта?
     

Поділитися цією сторінкою