Переляк докрику, або як я злякався того, чого в темноті і не бачив. Вампіра зустріли, чи що?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем gam-ua, 22 лис 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    leshiy_40, і що вона робить?
     
  2. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    думаю в разі небезпеки телефонує на 102 =)
     
    leshiy_40 та Т.М. подобається це.
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та мабуть гавкає.:-D
     
    Т.М. подобається це.
  4. pash

    pash Інженер

    Повідомлення:
    582
    Симпатії:
    1.448
    Адреса:
    Kyiv
    Не знаю як ви, а я впізнав цей звук. Правда, він був більш продовженим у часі і моооотоорошшшшним....
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Самый моторошный звук, что я слышал, это визг свиньи, если ей сразу в артерию не попадут.
     
  6. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    точно як я і писав раніше: більш протяжним і страшнішим у німій ранковій темряві.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    РЕАГУЄ. Коли гавкає, а коли дзвонить 102, а коли і 103, часом просто спить.:-D
     
  8. bogdanz.lviv

    bogdanz.lviv Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Ну і я щось напишу,було це в селі недалеко від Львова, Років 9 тому...
    Є в селі гора з краю якої видно все село,як львів світиться,тільки там колись ловив мобільний,з іншої сторони був ліс...
    Ситуація...
    Мені було років 19/20 в село приїхав на вихідні,субота вечір,вийшов село зібралась компанія пішли на гору,хлопці,дівчата,шум...тут хтось з дівчат щось почув з сторони лісу,всі затихли послухали нічого не було,потім ситуація повторилася але вже декілька людей почули,знов розговорились.І тут майже позаду нас щось загарчало/заричало не знаю як описати але досі мурашки як згадую.Всі з гори в низ не один там порвав одяг і подер спину.
    Коли всі з дозою адреналіну вийшли на стежку щоб віддихатись з низу підійшов знайомий з мисливською собакою,щось змішане з вівчаркою,з нею він на кабанів ходив,собака до нас не піднялась метрів 50 і дивилась в гору,десь в темноту,скільки не кликали...потім знов той крик,собака заскавуліла і побігла в низ,ми за нею,двоє бачили щось біле вдвоє більше вівчарки,один з них казав шо воно в нього чимось кинуло хоч я думаю то вже страх.
    В селі взяли пляшку і знімали стрес,власник собаки казав що перший раз бачить як він так від чогось тікав,коли кабанів не боявся і вже в той час не мав половини вуха від драки з кабаном.
    На наступний день друга Тато розказав як пару років перед тим були двома сім'ями на шашликах і якась хрень наблюдала за ними з дерева,схожа по опису,коли з колегою взяли монтировку з машини і пішли в ту сторону воно як мавпа по деревах втекло,але тоді нікому не розказали щоб не лякати жінок і дітей,другий мужик історію підтвердив...
    З того часу коли темніло я на тій горі не був,і ну його нафіг)))





    Надіслано від мого Lenovo P780_ROW, використовуючи Tapatalk
     
    gam-ua та sanykrimea подобається це.
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вважаю, що прибульці просто вигулюють своїх домашніх улюбленців. або натаскують. наприклад чупакабру на кроликів. ну мають же гуманоїди якось розважатися. ну там бої собак влаштовувати, чи що. ну а мо в них там бої їхніх собак із людьми. от на людей і натаскують. щоб не боялися. вчать вистежувати ота поодинокі компанії.
     
  10. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Я думаю, что час від дасу відбуваются збої в програмному забезпеченні всесвіту, і на деякий час відкріваются переходи між світами. От такі тварини до нас і залазять.
    ч
    Недавно дивився в ютубі відео, китайці впіймали дорослого звіра якого в природі ніхто ніколи не бачив.
     

Поділитися цією сторінкою