Переляк докрику, або як я злякався того, чого в темноті і не бачив. Вампіра зустріли, чи що?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем gam-ua, 22 лис 2014.

  1. pash

    pash Інженер

    Повідомлення:
    582
    Симпатії:
    1.448
    Адреса:
    Kyiv
    Навесні? Якщо так, то я чув такий самий звук (моторошний вкрай) в дельті Росі, де вона впадає у Дніпро моміж десятка островів. Думав на звіра якого в період гону...
     
  2. МастерСАН

    МастерСАН Інженер

    Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    689
    Адреса:
    Украина, Киев
    19.jpg
     
  3. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    влітку.
    ну невже в Украиїні водяться звірі, про яких ми нічого не знаємо?
     
  4. pash

    pash Інженер

    Повідомлення:
    582
    Симпатії:
    1.448
    Адреса:
    Kyiv
    ...на свою аватару подивіться:) перепрошую:)
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Є. Чупакабра.O=-:-D
     
  6. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    до речі, знайомий показував фотки, де виламані дверцята і кролі без крові...
    ну кров пьють всілякі там куниці чи ласки, але звідки така сила?
    колись дуже давно таке було. В курнику не прикро зачинили двері...
    на ранок виявили всіх курей мертвими (чи була випита кров не пам'ятаю), а от гусака ЩОСЬ хотіло витягнути назовні, але він не пролазив крізь щілину, тож залишився без голови.
    Думаю то була ціла зграя дрібних хорьків.
    Але мене більше звуки цікавлять!
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    у мене куниця гусака кілограм під чотири вбила. взяла виїла йому мозок. а мо то була його теща :)

    у нас в одному селі випадок із чупакаброю був. все як завжди, залякані собаки, повідкривані клітки, подушені кролі. та чомусь у питанні задушених кролів я більше схиляюся, що т може бути росомаха. територія полювання росомахи близько 200 кілометрів. біга швидко, її навіть вовки бояться. і ще лазить по деревах. ведьмідь в мініатюрі.

    а от я якось бачив два вогняні шари на відстані 3 метрів від себе. спершу побачив один, а коли добіг до ганку і розвернувся щоб ще раз побачити чого злякався, то побачив, що їх два. просто із першого місця кут їхнього розташування співпав так, що один закрив іншого. було мені років 7. після того випадку я кілька років боявся на двір виходити із приходом сутінок.

    і ось років пять тому черовий випадок у нашій місцевості. преса писала.
    "
    На прошлой неделе в селе Ивангород Ичнянского района на Черниговщине доярки, которые возвращались вечером из фермы, увидели над лесом огненный шар.



    - Женщинам показалось, что горит дом Екатерины Лазневой, — рассказывает 52-летний Виталий Болоховець.



    — Подъехали к хозяйке. Та как раз на скамье под двором сидела. Кричат: ”Катя, чего ты сидишь, болташь, у тебя же дом горит!”.

    Побежали смотреть. Ничего нет. Подумали, что то солнце заходит. А тогда поняли — светится на востоке.

    Шар был размером с КамАЗ. Медленно летел между лесом и селом, — вспоминает доярка Наталия Кравченко, 39 лет.

    С другой околицы странное солнце видел 27-летний Дмитрий Падалка. Он 20 минут гнался за шаром Пока он не исчез. Мужчина говорит, что случилось это внезапно, как будто выключили лампочку. Ни искор, ни вспышки.

    В другом конце села люди подумали, что взорвалась заправка в соседнем райцентре Бахмач.

    Крестьяне рассказывают, что около Ивангорода странные летающие объекты появляются не первый раз. Полтора года назад сын Екатерины Лазневой тоже видел красный шар. В 2006-ом в безветренную погоду что-то выломило лес. 50-метровая полоса поломанных деревьев протянулась на сотни метров.

    В 2003 году деревья в лесу вблизи села повырывало с корнями. Тоже полосой. Пастуха, который был рядом, свалило с коня на землю. Мужчина уцепился руками в траву, чтобы не полететь. За несколько минут всё стихло, а от леса остались щепки."
    я особисто спілкувався із свідками. чоловік із двадцять. із різних кутків села, які були в різних місцях села і показували пальцем в один бік. від малого до великого. від бабей до мужиків. навіщо їм брехати всім гуртом? я їм вірю.
     
    Voyutichi подобається це.
  8. МАНУЛ

    МАНУЛ Бригадир

    Повідомлення:
    332
    Симпатії:
    126
    тиць

    може це щось на зразок цього?
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    я теж схиляюся до думки пролітаючий обєк на бриючому польоті. але ХЗ який саме. може і ви нущувач. там були дерева зломані як сірники пополам. а буревій полосою вирвав із корінням. люди говорили, що було схоже, наче хтось палкою верхушки бурянів позбивав.
     
  10. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Тфу на вас! Страху нагнали . Хоть не выходи никуда.O=-
     
    gam-ua подобається це.

Поділитися цією сторінкою