Автоматика для циркуляційного насоса

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем ком, 22 лис 2014.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Я сам намалював з ваших слів ,завтра вімкну мозги ,продумаю.)) Блін! Ідея бомбова . В мене куми "страдають" від закіпання системи опалення.
    А я тільки в планах хочу встановити дров"яний котел ,зараз тільки газ.Все підготовлено ,але треба купити котел (((......дорого.
     
    ком подобається це.
  2. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Ідея проста до тупизни і тому геніальна. Нафіга робити купу електроніки якщо можна обійтися парою релюшок . Мало деталей- нема чому ломатись...
    Зараз працюю над електроклапаном: треба нормальновідкритий електроклапан з пропускною можливістю (діаметром30 мм). Ідея така: коли є світло то електроклапан закриває транзит і вмикається помпа. Коли світло пропало - електроклапан відкрився і система циркулює гравітаційно..
    Тут цілий НИИ ""Б.А.Ц.А"" веде розробки. Механічна частина вже придумана. Залишились експеременти.
    (Само собою ціна проекту небільше 5грн)
    Може в кого є своі ідеі???
     
    Останнє редагування модератором: 22 гру 2014
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    :-[
     
  4. ZloiZed

    ZloiZed Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Харків
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна

    Вже розглядалося, тільки із шаровим клапаном.
    Коли вимикається насос система працює як гравітаційна, або в аварійному режимі на одне крило, якщо система закритого типу.
     
  6. ZloiZed

    ZloiZed Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Харків
    да ! система с шаровым клапаном работает . Сейчас стоит именно так..... котел 12 квт . денем на 1ке температура стоит и насос отключен .... самотеком все идет через клапан ...батарея слабо теплая. А но ночь включаю насос на той же 1ке котел и на насос 1я скорость .... и батарея горячая становится . Так что не нужна для клапана никакая автоматика.
     

    Вкладення:

    leshiy_40 подобається це.
  7. AndreiP

    AndreiP Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    9
  8. ZloiZed

    ZloiZed Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Харків
  9. AndreiP

    AndreiP Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    9

Поділитися цією сторінкою