Автоматика для циркуляційного насоса

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем ком, 22 лис 2014.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Если помпа и место где надо эл. клапан поставить не сильно далеко то можно один терморегулятор использовать на два устройства, он просто при достижении одной Т будет одно устройство отключать а второе включать. Если я правильно понял мысль что надо сделать.
    --- добавлено: 19 дек 2014 в 01:21 ---
    Газ есть.
    Разве что голову ему скрутить чтоб оно по кругу крутилось тогда может и хватит регулировки, а так то ограниченый диапазон вроде.
     
    Останнє редагування модератором: 26 гру 2014
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна

    Кондюковський піддався регулюванню(через задницю), від холодильників не пробував. Треба шукати старі моделі.
     
    bogdansv подобається це.
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    У меня сосед ремонтирует быт. технику, частенько меня выручает. Вот это он попал, я ж от него не отстану пока он мне не найдёт подходящий регулятор.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    bogdansv,


    Я Вам розповів як Бюджетно, подальші свої рухи розраховуйте самі.(для чого і запитував, про наявність у Вас пУтлєргаз)
    Моя повага!!!:Hi:
     
  5. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Теплий пол непродавить.... Терморегулятор був мною позичений з бойлерноі... Терморегулятор можа виколупати з праски,електрокастрюлі,ТЕНа.....або купити набазарі.
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2014
    leshiy_40 подобається це.
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ком,

    Бачите, ці зворотньої дії, треба городити всяких штук.
     
    ком подобається це.
  7. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    За цей період функціонування релє що вмимкає помпу зарекомендувало себе якнайкраще.Всім рекомендую... Котел потух- вимкнулось,розпалив-включилось.Красота!!!!.При тепературі85 градусів вмикається третя швидкістть помпи(комутація в помпі проста-центральний і три контакти на скоростя). Коли остигає до 70вмикається перша. Корочє, дружина довольна.
    --- добавлено: 19 дек 2014 в 17:11 ---
    Нормально розімкнуті....неподумав. До них треба релє.
     
    Останнє редагування модератором: 27 гру 2014
    leshiy_40 подобається це.
  8. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    А попробуйте на базар и купите нужное, всего шестьдесят гр розница
    [​IMG]
     
    bogdansv, ком та leshiy_40 подобається це.
  9. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    :vo:Супер!!! Аналогічна ситуація))) ,також хочу вкластися))) Купив релле для інкубатора та ніяк натхнення не прийде)))
    --- добавлено: 21 дек 2014 в 20:31 ---
     
    Останнє редагування модератором: 29 гру 2014
  10. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Малювати неможу. Вихожу в світ з телефона. Поясню ще раз насловах. Терморелє встановлене на трубі де сходяться подача опалення газового котла і дровяного(щоб робило на два котли.).коли вода нагрівається то терморелє замикає контакти і вмикається помпа(пішла циркуляція,всі довольні).
    Коли перегоріли дрова і вода охолола- терморелє розмикає контакти і помпа вимикається (економим елєктрику+ спокійніше спимо бо помпа нешумить).
    Друге терморелє ставим рядом з першим. Воно запобігає закипанню системи опалення( мій дровяний котел хоче закипіти на першій швидкості помпи) - вмикає третю швидкість. Для цого нам потрібно ще комутуюче релє знормальнозамкнутими контактами( вони вмикають першу швидкість помпи) і нормальнорозімкнутими( вмикають третю). Якір релє на 220вольт.
    Коли теплоносій нагрівся до 85градусів- вода хоче закіпати. А вмикається наше друге терморелє( вмикає третю швидкість помпи) . система опалення проганяється і остигає.... Коли охололо до 70 градусів то релє вмикає першу.
    Електрична схема переключення швидкостей в самій помпі проста- центральний і три швидкості. Виводим з помпи три проводи і підключаєм до релє.
    Я довше оце писав чим підключав....
    Данні в градусах умовні і підбираються експерименталиним методом.
     
    dimkov2 та Килав подобається це.

Поділитися цією сторінкою