Опалення - банальні питання, а я їх не знаю

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Килав, 17 лис 2014.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Это ошибка. Чего её обсуждать, её исправлять нужно.[/quote]

    Я бачу ,що трішки відставший ((( . Байпасом ви називаєте - Перемичку зразу біля котла ,чи просто проходящий трубопровід (така ж система як подача гарячої води споживачам без тупіка)?
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Да. Диффбайпас.
    caleffi16.jpg
     
  3. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Монтажники мені такого не робили-ставили так як є ТП ,АЛЕ ))) я по іншим причинам зробив щось схоже на байпас встановивши один радіатор під сходами ,який ніколи не закривається для прогрівання підмаршового простору - там випадав конденсат ,так як не було циркуляції повітря. Тепер все супер.
     
    Энки подобається це.
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А как у Вас тогда ТП сделан?
    Бо наличие ТП - не аргумент отказа от байпаса. Пол тоже, как и радиаторы, может перекрыть себя полностью.
     
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    До таких котлів бажано ставити фірмові терморегулятори.[/quote] Про все фірмове ))) Значить я якось прораховував ,що якщо обвішатись датчиками ,а на ті датчики ще датчики + фірмові ..........то за ці гроші я найму негрів до кінця свого життя ,які не тільки будуть комфортно-вручну виставляти мені температуру на радіаторах ,а ще будуть носити мене на руках . Я завжди керуюсь прагматикою та практичністю і економічною обгрунтованістю. Головне питання - КОЛИ ЦЕ ВСЕ ОКУПИТЬСЯ? Це як Задорнівська "грєлка для пупка".
    В мене є кум ,любитель всьго фірмового ,автоматичного і попробуй йому сказати ,що це понти)))) Да ,все гарно ......гребінка Данфосс ,з мобілки чи компа виставляється температура на котлі ,програматор з вай-фаєм,блютузом за ціною мого котла і.т.д. .........а економії газу нема .
    --- добавлено: 21 ноя 2014 в 12:38 ---
    ТП зроблено ......ну як ......"обично" )))) Зображення не може обробити сервер так як велика якість.
    Коротше ......труби по пінопласту ,крок 20см ,5ть ліній .гребінка ,на ній - колби 5ть шт ,під ними терморегулятори ,зліва насос ,перед ним терморегулятор ,справа щось типу байпасу з випускником повітря .Подача на цю гребінку йде з основної через вищеназваний терморегулятор з термопарою.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2014
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вот этот регулятор, когда пол тёплый, перекрывает полы от остальной системы, и насос крутит полы на себя, по малому кругу, когда полы подостынут, регулятор приоткрывается, и часть воды идёт по большому кругу, а часть по малому. В нормальных условиях, регулятор чуть-чуть приоткрыт, и к воде малого круга, подмешивает немного горячей воды из большого круга.
    Ну так должно работать.
     
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    При роботі котла від кімнатного терморегулятора ,ручний регулятор температури виставляється на котлу на максимум.А вже той максимум виставляється програмно.І якщо той максимум занизити програмно занадто, то функція модуляції пальника в котлі може не працювати.
    --- добавлено: 21 ноя 2014 в 18:54 ---
    Ніколи. Але ви отримаєте комфорт.Хоч для кожного це своє поняття,ваш кум тому приклад.

    --- добавлено: 21 ноя 2014 в 19:03 ---
    В принципі це і є байпас.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2014
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Блін вгилили сьогодні Михайла архистратіга ,я вихідний ))) рзбирались з моїм отопленням ..........після п"ятої Закарпатського роздуплились )) Все так і є як ви написали.
    --- добавлено: 21 ноя 2014 в 22:07 ---
    І ви праві ..........На 14-00 вимкнув котел так як сонце нагріло через вікна в хаті ,жарко блін ))) Все таки п"ять по 0,5 Закарпатського ***** і в хаті без терморегуляторів жарко,"ташкент"!!!! Вікна відкривав ,так надихали .)))roflroflbeerbeerbeerВимкнувши котел .....спостерігав ,що температура піднімається з кожною пляшкою ,спочатку 22 потім 23,потім 24 ......відкрив вікна ,24 держиться .........вимкнув котла ....хух ,норма.:-D І який регулятор витримає ?Який треба алгоритм?Парадокс,на котлі 21 ,а в приміщенні в більше 100м2 24 ? + співають - "І хазяїн гавно,і хазяйка гавно,бо не наливають давно!!!!!Crazy
    Коротше завтра ))) буду експерементувати і післязавтра.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2014

Поділитися цією сторінкою