Допоможіть!))З вибором покриття двору+інструкцію як для "турка"!)

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Килав, 13 лис 2014.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    УХ ТИ. Це хто Вам цей спітч виписував???(посмію нагадати, тут Країна Майстрів, і жодного разу не найметів)
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Та виписали )) Хотів би уточнити про майстрів та найметів ))) Ви про що?
     
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    :stena: Бляяя, який тісний інтернет ,маю опеля ,а аватар дійсно зкомуніздив у "uzbek"Cherna-facepalm просто сподобався(бо сам вкалую як .....) може тому і манера подібна.Ну то таке.Підозрюю, що ви теж опелевод.

    Відео №3 не варіант? його теж можна реалізувати в кольорі.

    А для чого тоді
    І якщо на верх піщаник, тоді може бути ,а якщо бруківка ,то це лишне( в паралельній темі є ,як визначити грунт,і яка мусить бути подушка)

    Бетонується бордюр, а потім насипається(ну щоб потім не копати рівці ,і не вибирати відсів з клумб:grabli:)

    Краще купувати сухий, а не розведений і розлятий в каністри *продавцями води*:K

    В піддоні він буде з одного родовища ,і приблизно однієї щільності ,тут тільки відбраковувути той що крепко слоїться ,якщо є вибір між *піддонами* то брати той що *дзвінкіший*.:akordeon:
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так ,я також Опеле Віваровод ))) ,а нет тіснючий ,що капець. Також вкалую ,але на даний час вкалуй не вкалуй ,а заробіток такий маленький ,що стидно за нього і говорить. Блін,сьгодні заправлявся ,соляра біля 18ти грн .....мене аж в жар кинуло .
    Бардюр ,ясно ......спочатку заливаю бардюр ,а потім заливаю площину.
    Про подушку....Значить в мене є технічний заїзд і я там просто вибрав 200мм землі ,а потім засипав 300мм гранпилі .В любу пору року калюж нема не просідає+заїжджали камази,зіли та і я день в день Вівариком 2-ох тонним якщо пустий .
    Питав сьогодні про те ,щоб вибирати пісчаник - сказали ,що ціна зразу в два рази і вибирай .
     
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Мене кинуло, коли 2 роки тому, вийшов вранці на двір, і очам не вірю вночі 3,14 дари обдерли всю *ліству*з віварика , другий раз коли на шроті за 6 пластмасок заплатив 200$. А минулої осені прикупив сусідську ділянку з хатиною(ну нахера мені були ті бурячки) частину баксів позичив, і тут бакс пішов вверх, коротше ви зрозуміли в якому я маргарині:mathematic:

    Знайшли?

    І по чому?
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    roflroflroflНу я вже від цін на запчастини в транс не вхожу ,хоча як згадаю по первах SOS
    А от про бакс то я співчуваю. Я попав в таку халепу купивши в 1999р квартиру ,позичивши бакси по 1,8 ,а віддавав по 6,0 і після цього позичалка відключилась ))) ,до цього часу прививка працює.
    Подушку знайшов,читав ,там дуже правильно ,ми так не вміємо)),але будемо старатись.
    Пісчаник в Черкасах 85-100 якщо просто піддон забрати ,але і так в піддоні видно галька всередині,вибирати не можна,кажуть є відбірний по 200грн м2,в Білій Церкві аналогічна ситуація .В Білій Церкві взявши в руки замітив ,що через один сильно слоїться і відколупується.
     
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    За такі гроші може краще бруківку ?
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так ото ж бо )) і я так почав думати .Але брківка біля 500грн за квадрат ,а покласти .....аж страшно.
     
  9. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Я мав на увазі не гранітну шашку у вібропресовану.
     
  10. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.100
    Симпатії:
    4.768
    Адреса:
    Чернігів
    Я перепрошую, звідки його возять? У нас з початку літа зник всюди - луганське родовище.
    Теж планував на весну, але де його брати...
     

Поділитися цією сторінкою