Аеротранспорт своїми руками

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 8 лис 2014.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    В нього крейсерська швидкість 180 км . Я просто цікавлюся авіатемою .

    Зараз наш аерофлот зїли , і думаю тут не обійшлося без путлєрфашистської диверсії . Коли квиток до канади рік назад туди й назад коштував 900 долларів то тепер треба з Польщі дати 2000 ! в один бік ! Тобто авіабудування в Україні це перспективний напрямок . Наш український авіаконструктор ( Пастернак Ігор ) працює в штатах на корпорацію що роблять гібриди , важковаговики які вийдуть на лінії в 2015 році . Цей напрямок в авіації вважаю найпереспективніщий .Тут відео - А от відео того канадця що подібні гібриди ( тільки менші робить ) -


    Вони повільніщі але можуть залишатися в небі добами ... уявити тільки ! Верхня частина здоровенного крила вся в солярних панелях - площа велика отже він за день настільки багато аккумулює енергії що в ночі може летіти на аккумуляторах . Та споживає лише дрібку тої енергії ( дякуючи гелію в крилі ) що звичайні літаки з бензиновими моторами .
    --- добавлено: 13 ноя 2014 в 12:06 ---
    Ось він * персональний транспорт майбутнього ( IMHO ) , цей американський пілот все добре каже але я думаю що трохи гелію в крилі зробило б б подібний Скайровер ще більш еффективніщим . -
     
    Останнє редагування модератором: 21 лис 2014
    gam-ua подобається це.
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    пресса про нього :vo::)
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    реально крутий аппарат , 2 години запасу ходу на моторі , не потрібні ані ліцензіяпілота ані реєстрація -
     

Поділитися цією сторінкою