Лестницы. Мои работы

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем kuzmenko, 3 лис 2014.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Покажіть картинку сходів дерев'яних де балясини мають 100-120 мм в діаметріO=-...Як Ви собі уявляєте такі сходи?
     
    Останнє редагування: 31 січ 2015
  2. будвікто

    будвікто Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Волынская обл.
    ТАК ОТО Ж . В ІНЕТІ НЕ ЗНАЙШОВ ДЕРЕВЯНІ. АЛЕБАГАТО КАРТИНОК Є БЕТОННІ ЧИ ТАМ МРАМОРНІ У ФОРМІ КАПЛІ НАПР.. ТАК ОТ І ПОДУМАВ -НАВІЩО СТАВИТИ ПО ДВІ НА СХОДИНКУ 30СМ Я ТІЛЬКИ ПОЧИНААЮ ПРАЦЮВАТИ НАД СХОДАМИ, ВИВЧАЮ. А В БУДИНКУ ВЕЛИКЕ МІСЦЕ ДЛЯ СХОДІВ АЖ ЗАНАДТО ПРОСТОРО. ХОТІЛОСЯБ ЩОСЬ МАСИВНЕ БО БУДЕ ПУСТО НУ НЕ ШАФУ Ж ТАМ СТАВИТИ АЛЕ ПО МІРІ ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ НУ І ЦІН ЗВИЧАЙНО . ЩОГОДИНИ СТАЮ СКРОМНІШИМ
     
  3. Тарапунька

    Тарапунька Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Южноукраинск
    Я скорее аматор. Не мастер-токарь. Я помогаю осуществить проект за который никто не хочет браться. Есть где-то оборудование, ЧПУ и прочее, на котором может быть осуществлена подобная резьба. Спецы и оборудование стоят больших денег. А у меня есть немного опыта по токарке вот и "грызу". Балясину можно выточить любую, главное чтобы в станок влезла. И ещё. Балясина большого сечения должна быть обязательно склеенной, а не одним брусом. Уже встречался с деформированием готовых изделий, и даже продольными трещинами.
     
  4. будвікто

    будвікто Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Волынская обл.
    balyasini2 ТОВСТІ БАЛЯСИНИ.jpg ceni_2_ БАЛЛ ГР3.JPG lestnica-chastnyj-dom_3БАЛЯС ГРУБИ.jpg lestnica-chastnyj-dom_7 БАЛЛЯС ГРУБИ 2.jpg
    --- добавлено: 31 янв 2015 в 14:51 ---
    НУ РАЗВЕ НЕ КРАСИВО ТУТ НЕ МЕНЬШЕ 100ММ. НЕ НУ ДВЕ БАЛЯСИНЫ ТОЖЕ НИЧЕГО
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2015
    Блаж, AleksSeller та Тарапунька подобається це.
  5. Тарапунька

    Тарапунька Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Южноукраинск
    На коренные буду устанавливать шары. Фото0107.jpg Фото0105.jpg Фото0106.jpg
    Для стыковки завальцую верхний торец. Может жена разрешит взять цыфровик на работу- будут более качественные фото.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лют 2015
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    На першому і другому фото сходи в інтерєрі над яким працював дизайнер....на останніх фото скоріше "крик душі" і повна "безвкусіца"хоча на вкус і цвет....самі знаєте.Це той варіант коли в хрущовську квартиру ліплять колони з канерюрами і пілястрами і на стелях венеціанські штукатурки а на стінах обої по 100 євро за рулон:-D..Хоча..якщо ви хочете такі сходи і вони будуть пасувати до інтерєру а саме головне маєте для цього добрих пару тисяч долярів то чому ніdntknw...
     
  7. будвікто

    будвікто Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Волынская обл.
    да буду искать клееные, хотел с дуба под лак. дороговато такие толстые. мне их 36 штук надо. остановлюсь на буке и тонировать, а может и белые. как на последнем фото. и подступенек тоже белый. интересно. а мжно подступенек и бока,косоурили как он там называеться . обшить фанерой. пошпаклевать какойто шпаклёвкой по дереву и потом как и стены--венецианка
     
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Cherna-facepalmта беріть без дозволу...може не поб'єrofl
    --- добавлено: 31 янв 2015 в 15:13 ---
    Я шось туплю або то якісь "понти"....так якщо у Вас навіть на стінах венеціанка то чого жметесь за дубові сходи?....вибачайте за прямоту:nu:
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2015
  9. будвікто

    будвікто Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Волынская обл.
    не жмусь а вивчаю ситуацію:poet::stena:ви ж знаєте. як продати-то подорожче, а як купити то подешевше. а останні сходи то дійсно страшно. але щось та взнав
     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2015
  10. Тарапунька

    Тарапунька Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Южноукраинск
    У жены моей на такого вида балясины реакция своеобразная: "Таких пылесборников ещё не видела!" А столбики без выкрутасов - самое то! Так что в серьёз думаю что нужно консультироваться с тем кто эту красоту потом в чистоте и порядке поддерживать будет.
     

Поділитися цією сторінкою