Дизельный или бензиновый генератор

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Владимир_родной, 30 жов 2014.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Владимир_родной,
    Є готові на газу, але там також із ціною проблеми(не демократична).
     
  2. Владимир_родной

    Владимир_родной Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    я в последнее время стал натыкаться на марку daewoo. только не могу понять - это китай или корея? внешне нормально выглядит генератор, но стремновато если он китаец(
    никто не знает случайно, кто их делает на самом деле?
     
  3. roman_12345

    roman_12345 Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    Китай, купите садко и неламайте голову,я их ставлю вместе с авр заводятся без проблем,также работает отних вся техника,плюс сервис нормальный.
    --- добавлено: 22 янв 2015 в 10:32 ---
    Кстати перевести на газ, делов на пол часа, и стоить будет 1300 гривен
     
    Останнє редагування модератором: 30 січ 2015
  4. Владимир_родной

    Владимир_родной Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Проверил, в Корее делают. У меня знакомый оказывается купил его еще осенью, доволен покупкой, всю зиму отработал у него в котельной.
     
  5. AOZ1

    AOZ1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.158
    Симпатії:
    1.384
    Адреса:
    Киев Бортничи
    Если на дачу, то на том же топливе, что у вас в баке машины.
     
  6. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Не у всіх може бути машина, або машин декілька одна дизель інша бензо.
    Один із варіантів якщо до будинку проведено газ, тоді можна перевести бензиновий генератор на газ за допомогою трійника і двох кранів регулюючи газо-повітряну суміш, яка буде подаватись у фільтр карбюратора бензогенератора.

    Майбутнє за приватними міні-ТЕС
    http://www.dw.com/uk/у-2010-му-світ-чекає-бум-міні-електростанцій/a-5052922
    Кожний будинок буде енергонезалежний від Обленерго.
    http://www.joule-watt.com/energy-news/mikro-tets-na-vystavke-hannover-messe-2014/



     
    Останнє редагування: 29 вер 2015
  7. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    А как с стабильностью работы при изменении нагрузки?
    А когда это бабахнет - кто ответит?

    Есть газовые карбюраторы, и то это лотерея. И вообще, Вы в курсе, что лезть в газовую магистраль, даже в зоне Вашей ответственности не законно без согласования с газовой службой?
     
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    На всіх генераторах є пристрій який підтримує автоматично оберти двигуна при збільшенні навантаження на генератор. Трійником і кранами виставляється оптимальний режим роботи, трохи більше холостого хода, А пристрій автоматичного слідкування за обертами двигуна при навантаженні відкриє більше заслонку карбюратора і більше суміші потягне у двигун.
    Навантаження майже стале, тому генератор працює майже на постійних обертах.

    @Dalet, А Ви не боїтесь їздити на автомобілях з газобалонною установкою ? теж може бабахнути ?
    Головне дотримуватись елементарних правил безпеки .
    Не розміщувати генератор у будь яких приміщеннях, тільки на відкритому повітрі.
    Не курити поруч з генератором.
    Щоб поруч з генератором не було відкритого полум'я.

    @Dalet, Згоден. Але що робити коли форс-мажорні обставини.
    Років 7 назад зимою було обледеніння, порвало всі провода, дороги замело. Спочатку розчистили дороги а потім тільки електрики почали ремонтувати електромережі. Коли подали електрику пройшло три неділі від дня обледеніння. У діда міні-ферма , і багато чого працює від електрики. Бензина в генераторі вистачило тільки на дві доби.
    Тому було вирішено тимчасово підключитись до газової мережі від'єднавши шланг від газової плити і підключити до бензогенератора , способом описаним вище.
     
    Останнє редагування: 29 вер 2015
    Vladimir1966 подобається це.
  9. Dalet

    Dalet Бригадир

    Повідомлення:
    378
    Симпатії:
    195
    Адреса:
    Борисполь
    Вот та штуковина что поддерживает обороты называется центробежный регулятор оборотов, управляет дроселем в карбюраторе. А в нормальных, заводских комплектах для работы на газу стоит мембрана, которая подает газ по требованию, тоесть по разрежению в впускном коллекторе. Есть два варианта, по крайней мере те что я видел. Первый ставится на стандартный бензиновый карбюратор, там есть провставка между карбюратором и впускным коллектором, вот она меняется на такую же но с каналами и штуцером для равномерного распределения газа, а к ней подсоединяется газовый редуктор. В другом, меняется карбюратор в котором штуцер врезан в камеру между воздушной заслонкой и дроселем, и опять же с наружи еще вешается редуктор. А, да, еще есть третий вариант, но он чисто газовый, там редуктор встроен в карбюратор, но это встречается на газовых Гринповерах.

    Но все выше описанные схемы обьденяет одно - у них есть редуктор, газ который подает по требованию. А в Вашем случае газ будет фигачить постоянно, и излишки выходить через воздушный фильтр.

    Естественно каждый для себя определяет цену своей жизни, но может всеже стоит прежде чем советовать кому-то подумать о последствии.


    пысы. У меня три машины на газу. И знакомство я с авто газом имею с 2-го поколения. Но не нужно сравнивать, там газ не льется через воздухан непрерывным потоком.

    пысысы.А еще имел наглость тестировать один из первых газовых китайцев поставленных в Украину из Китая в начале 2000 годов. Не в восторге был. И до сих пор остаюсь при том же мнении.
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Dalet, Незабувайте тиск газу у магістралі біля газової плити десь біля однієї атмосфери.
    Поки буде працювати двигун ніяких залишків газу не буде, компресія двигуна буде все затягувати.
    От коли двигун заглушити чи заглохне тоді газ буде йти як із потухшої комфорки, потрібно тільки перекрити кран подачі газу.
    Як додатковий захист можна використати електроклапан на подачі газу , коли заглохне двигун генератора пропаде електрика і електроклапан закриє подачу газу у двигун генератора, результат - ніякого витоку газу.

    @Dalet, Я поділився своїм досвідом при форс-мажорних обставинах.
    Робити чи не робити це вже вибір людини, яка відповідає тільки за свої дії.
     
    leshiy_40 подобається це.

Поділитися цією сторінкою