Як вибрати оптимальну температуру на котлі viessmann vitodens 100-w

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем vc06041977, 28 жов 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    гуми бувають різні, є такі, які не деструкторують навіть при 110С.
     
  2. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Добре що там такі гумочки а то в мене а крані гарячої води деструкторувала
     
  3. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Добрий вечір панове. Потрібна допомога у мого родича, два роки тому, я поміняв котел "Імергаз" на
    Viessmann VITOPEND 100-W ЦО працює нормально, а коли включається ГВП миттєво росте температура до 99 гр.С гасить пальник, температура падає до 40-45 гр. запалюється пальник і до 99 піднімає температуру, та кілька разів і вискакує помилка F 02. Заздалегідь дякую.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    99,9% потрібна промивка теплообмінника ГВП.це до сервісного центру.або ж проблема з модуляцією горілки,що також до сервісного центру.
     
  5. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Дякую, Іван 55555, виглядає прцес так, відкриваю кран теплої води, за 2-3 секунди запалюється пальник, горить велике полумя, за секунд 4-6 температура піднімається до 50 гр. полумя зменшується до мінімального і від 68 гр. температура біжить до 99 і гасить пальник. Під час даного процесу, рух води проходить по малому колу, вхідна трубка на теплообмінник ГВП дуже горяча, а вихідна холодна. Клоли пальник погасне вихідна трубка робиться горяча, коли, при падінні температури до 40 гр. запалюється пальник і проходить такий ж самий процес. Виглядає так, що при нагріві води ГВП через теплообмінник ГВП (по малому колі) під час роботи горілки не проходить вода, а коли горілка гаситься, тоді круг циркуляції відкривається. Стоять три датчики контролю температури, провіряв їх мультіметром, ніби усі робочі (міняється опір відносно температури). Я стикався із забитим теплообмінником ГВП на моєму Юнкерсі (симптоми інші), модуляція горілки ніби нормальна (при нагіванні ЦО проводить собі тестування режимів і працює нормально. На мою думку, щось блокує роботу цих трьохходових кранів, їх там стоїть два, напевно щось у "мозгах" йому покрутилося.
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    можливо від накипу підклинюють триxодові.можливо із запізненням на ниx поступає команда від автоматики.від вас далеко сервіс?чому на форумі намагаєтесь дізнатись про поломку?
     
  7. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Сервіс у Львові (за 110 км.) У Дрогобичі-80 км. Знімаєш, везеш, залишаєш і через кілька днів забираєш. За визов зі Львова 1500 грн. У Дрогобичі філіал, напевно також возять у Львів. Ну як до нічого не дійду, прийдеться везти. Цей котел у мого свата (батька зятя), хочеться допомогти.
     

Поділитися цією сторінкою