Запитання по підключеню твердопаливного котла ДАКОН ДОР 20

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем snaiper84, 24 жов 2014.

  1. snaiper84

    snaiper84 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    Доброго дня всім поважним форумчанам!
    Питання в мене такого характеру : (КОРОТКО ) мені потрібно підключити котел ДАКОН ДОР 20 в будові де зроблений перший поверх на 60% до системи опалення яка складається вийнятково з теплої підлоги . плюс одна кімната буде стояти батарея , опалення потрібно для того щоб деколи я в сильні морзи мав змогу прогріти будинок , опалюватись буде не постійно тож треба буде залити незамерзаючу рідину , (так як руки в мене виросли з правильного місця) думаю підключити котел та привязати його до системи зможу сам З ВАШИМИ ПОРАДАМИ !!! НАПЕРЕД ДЯКУЮ ВСІМ ФОРУМЧАНАМ ЯКІ ПРОЯВЛЯТЬ ІНТЕРЕС ДО МОЄЇ ТЕМИ ТА ДОПОМОЖУТЬ ПОРАДОЮ !!!


    А тепер детально : будинок збудований з зруба діаметром 18см і половина з шлакоблоків загальною площею 140 кв\м . перекриття між поверхами деревяне стеля підбита мдф плитою 18мм плюс набита плівка енергозберігаюча (блискуча) поверх цього набита вагонка .Система опалення змонтована на першому поверсі теплою підлогою на кожне приміщення окремою віткою загальною площею 35 кв\м і все це підведенно до гребінки (на фото) плюс є кімната добудова з шлакоблоків де я планую поставити батарею для обігріву 18кв\м.
    котел стоїть в окремому приміщені яке прибудоване до будинку як котельня з комином висотою 6м загільзованим .

    Я планую зробити так (а ви поправте чи добавте ) вихід з котла :планую перейти на менший діаметр труби металом , поставити розширювальний бачок тоді трьох прохідний кран ,з крана вихід до низу на трьохпрохідний клапан і вхід до котла . (я думаю зробити це кольцо для того щоб в разі поломки моторчика або зажарко буде в хаті ) . Далі з крана приєдную металом циркуляційний насос і переходжу на пластік , підключаю батарею (для обігріву кімнати пребудови) і пластіком заводжу до гребінки .Вихід з г ребінки зоводжу в котельню де переходжу на метал і підключаю до трьох прохідного клапана .

    Тепер запитання: як зробити так щоб вода підмішувалась автоматично (чи вже це я зробив )
    Чи не замалий обєм води буде в котлі ( є ще бойлер електричний на 100л можна буде підключити)

    Дякую за увагу до теми!

    фото 1 (5).JPG фото 2 (6).JPG
     
    Останнє редагування модератором: 27 жов 2014
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    snaiper84, малюйте схему, щось не видно циркуляційного насосу для теплої підлоги. Яку температуру думаєте туди запускати?
     
  3. snaiper84

    snaiper84 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    чорна лінія це металеві труби , зелена це пластик ,синя тепла підлога метало пластиком
    --- добавлено: 24 окт 2014 в 20:20 ---
    на рахунок температури яку думаю запускати , а яку можна ? чи яку потрібно ? треба так щоб в хаті було 20 гр тепла
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 1 лис 2014
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    система34.png
    у вас на схемі не показаний термостатичний вентиль на гребінці, він там фізично зараз зайвий..
     
    snaiper84 подобається це.
  5. snaiper84

    snaiper84 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    Можливо,вентиль монтували майстри, які ставили гребінку та підключали теплу підлогу.По схемі все мені зрозуміло,але не можу зрозуміти ,якщо вийде з ладу один з насосів чи буде працювати система,тобто чи буде циркулювати вода по малому колу і чи буде підмішуватись холодна вода до теплої через трьохпрохідний клапан .
    Чи потрібно відєднувати термостатичний вентиль?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ні, у вашому випадку робота насосів=робота системи. Не стане електрики - все встане і закипить, якщо вчасно не погасити твердопаливний.


    Це ваш вибір, як організовувати під'єднання котла. На форумі у багатьох темах обговорюється ваше питання, можете познайомитись для інформації..​
     
  7. snaiper84

    snaiper84 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    закипить ... це погано може бахнути . а як краще обвязати котел ?щоб в разі поломки система не закипіла
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  9. snaiper84

    snaiper84 Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    З СВЯТОМ !!!!
    Хочу поділитись досвідом як я підключав свій котел ,і запитати у вас поради .
    Першу систему я зробив відкритого типу (на першому малюнку ) ,працювала система добре ,але є свої мінуси : дуже помало циркулює вода , шум повітря в батареях ,помало нагрівала будівлю , кожен раз перед запуском добавляв води в систему , через те що помало нагрівалась будівля і помало циркулювала вода йшло дужа багато дров (повна загрузка годину роботи котла)


    Зваживши всі мінуси задумав зробити систему закритого типу : добавив розширювальний бак і групу безпеки . (бак відкритого типу не викидав ,просто перед баком був кран я його і перекрив )
    ВИСНОВКИ : Система нагрівається дуже швидко ,краще горить котел , вода безшумно і швидко циркулює в системі . Повної загрузки хватає на дві з половиною години.

    І тут від радості що система працює набагато краще вирішую підключити електо бойлер на 100 літрів .(моя думка була така щоб через ніч не охолоджувалась вода в системі підєднаю бойлер ,котел його нагріє ,а через ніч коли дров не стане ,в бойлері є теморегулятор і він включить тен і буде підтримувати температуру системи до ранку )

    Вирішив так що підключу в мале коло ,коли котел нагріє бойлер до 60 градусів триходовий відкриється нагріє ситему ,а коли вигорять всі дрова тен в бойлері буде підтримувати температуру і система буде працювати до ранку . (КРАНОМ НОМЕР 7 ПЕРЕКРИВАЮ МАЛЕ КОЛО ЩОБ ВОДА ЦИРКУЛЮВАЛА ЧЕРЕЗ БОЙЛЕР )
    ВИСНОВОК : система працює але не так як би хотілось ,на котлі постійна температура 80 гр. дров однієї загрузки хватає на 5 годин , система нагрівається (батареї і підлога ледве теплі ,хоча температура в малому колі 80 гр. )
    ПЛЮСИ : дров хватає на 5 годин , КРАЩЕ ГОРИТЬ КОТЕЛ
    МІНУСИ : система не нагрівається
    Неможу найти де я допустив помилку ????????????
    моя думка або потрібно доставляти циркуляційний насос зразу після бойлера ,або я не там його підключив .
    ЗАПИТАННЯ:
    Можливо його треба буде підключити в велике коло після триходового клапана ?
    І взагалі чи моя задумка буде працювати ,тобто чи бойле буде підтримувати температуру системи до ранку (тен 1.5 квт)

    Дякую всім за увагу до теми!!!!
     

    Вкладення:

  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    основне недопрацювання з вашого боку - ви не хочете читати теми форуму на ваше питання. Може таке читання вам і нічого не дасть, у вас власний пошук (щось нагадує мій досвід у десатирічному віці, коли я мріяв зробити суперантену для телевізора, тому скручував купу всього в одну купу і надіявся, що буде тягнути все і вся).

    по вашій авторській схемі: циркуляції заважає триходовий твердопаливного котла.
     
    Валерон К та snaiper84 подобається це.

Поділитися цією сторінкою