Порадьте з теплоізоляцією фасаду

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Yura495397, 24 жов 2014.

  1. Yura495397

    Yura495397 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Цього року збудував будинок і на наступний планую робити штукатурки,стяжки, утеплення даху і фасад. Дах буду швидше за все утеплювати айсініном, дорого , але переконався що дуже дієво. В мене мансарда жила,тому тут потрібно добре утеплити. А ось на рахунок фасаду вагаюсь. Поки що зупинився на базальтовій мінваті, але технологія мені невідома. Теоретично я розумію як це, але на практиці хотів би дізнатись які клеї яка фарба повинна бути, щоб волога не затримувалась в ній, коли потрібно фарбувати фасад чи можна зразу чи потім. Чи має бути якийсь повітряний простір між ватою і стіною? Яку товщину утеплювача взяти? В мене дім збудований в 1.5 каменю керамічного пустотілого( подвійна цегла з дірками), а фаціяти з газоблоку ширина 30. Буду вдячний за допомогу!
     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    знайдіть у розділі стіни фасади перекриття фасади нічіха японія і ознайомтесь - то є дуже хороше рішення, ну а потім вже вирішуйте по мірі накопичення знань і грошей що вам підійде
    --- добавлено: 25 окт 2014 в 20:05 ---
    фарба найкраща силіконова але досить коштує.клеї любі на цеметній основі, для монтажу, - в своїй практиці маю і монтаж на монтажну поліуретанову профі піну ,сітка найоптимальніша вертекс.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лис 2014
  3. Yura495397

    Yura495397 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    вентилюємий фасад - класно, але дорого. Дякую за пораду
     
    Останнє редагування модератором: 4 лис 2014
  4. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Для фасаду вата для утеплення мокрим методом ненайкращий варіант.Вона більш підходить для вент абонавісного фасаду.Незациклюйтесь на волозі. Вологу ще ніхто незміг вивести .Тому наголошу .Неправильно зроблений мокрий метод утеплення з МВ може зпричинити затримання вологи.
     
    barnych подобається це.
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    якщо ще нема штукатурок подумайте над утепленням пінофолом з середини
     
  6. Yura495397

    Yura495397 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    хтось вже це робив? є якісь відгуки?
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Зсередини утеплюйте тільки тоді, коли нема іншого виходу, в самому крайньому випадку. Краще утеплюйте ззовні.
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я то роблю при кожньому ремонті стелі при холоднму стриху.маю то в майстерні на стінах прада з тим потерпів невдачу - вмене то конфіскула дружина і облаштувала там собі швейну займається якимись шубами. так що прийдеться збудувати нову я правда сильно не сперечвся мені все одно там стало тісно.на стіні то обовязкова річ коли потім там робиться книжний стелаж з гіпсокартону якщо то зовнішня стіна інакше книжки плісніють.при облаштуванні інфрачервоного обігріву то взагалі обовязково робится. взаглі таке утеплення чудова річ але народ не доганяє ну товже їх проблеми.
     
    Останнє редагування: 30 лис 2014

Поділитися цією сторінкою