Креслення котла довготривалого горіння

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем muraxa1974, 20 жов 2014.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Есть предложение непереходить на личности и просто хорошо относится к собеседнику. Если есть возрожения по теме, их можно на личном опыте высказать. Мне будет полезнее информация чем ссора.
     
    Andrii_M та Voyutichi подобається це.
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    :friends:
    good
    Если это ко мне обращение то согласен.
    Информация полезнее, я хотел бы её почерпнуть, вроде черпал и всё нормально, а тут я в растерянности.
    Собирался делать котёл типа такого как на схеме - ну я выше уже писал , вроде недостатков мало находил - из недостатков Стропувы это цена и ещё чтото по мелочи , у Бубафони с водяной рубашкой этих недостатков нету - про большой расход дров никто до этой темы не писал (или я не видел) , здесь вижу обсуждают этот котёл и указывают на недостатки - хотелось бы понимать откуда эти соображения - может я раньше невнимательно читал или попадались отзывы только положительные - соответственно прошу разъяснения .
    И неплохо было бы прочитать мнения основанные

    относительно данного вида котлов.
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    igoro, На ФХ какраз читаю тему про Бубафоня-котёл, вижу Вы себе делаи , как впечатление?
    Из вышенаписанного понимаю что нравится котёл?
     
  4. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Яку площу маєте опалювати?Якщо опалюєте газом то який розхід газу?(бажано за добу у холодний місяць).Опалюю бубафонею будинок 10*10 плюс мансардні кімнати три роки,котлом задоволений .Тривалість горіння сутка півтори в залежності від температури на вулиці.Закладка приблизно 50 кг букових дров. Розхід дров иідповідає розходу газу у перерахунку по калорійності.Іньша справа що якщо купувати дрова по 300 гр.за куб то вигідніше опалювати газом по 1.09за 1 куб.,але без дров уцю ціну не вкладаюся тому і користуюся дровяним котлом приблизно місяць за зиму.P.S.Зробив минулої зими шахтний котел.Ніякої різниці по розходу дров не побачив.
     
    Владимир2408 та bogdansv подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    площадь около 80кв.
    Зимой по расходу газа было в самые холодные дни до 12-13кубов (редко 14-15), в основном 6-8 кубов за сутки зимой если не холодно.
    Я както считал по расходу газа теплопотери дома - получалось около 5 кВт, на прошлой неделе утеплил чердак базальтовой ватой 150-200мм - думаю расход должен быть меньше, уже сейчас чувствуется разница - до утепления чердака как похолодало немного то отопление включали на 1-2 часа каждый день, а сейчас через день.
    Я в лимиты вписываюсь по газу легко - чтото около 1200 кубов за год было, но есть у меня сарай где живут перепёлки (минибизнес) и им зимой надо дополнительный обогрев, раньше топил грубкой - дров куча уходила , перешёл на булерьян - легче намного , но всёравно надо топить, вот я и решил раз всёравно то надо бы поставить ТТ котёл чтоб греть и дом (дом с сараем 1м расстояние).
    Думаю по моим данным надо маленький котёл, тоесть такой как в первом сообщении потянет, только сделать его не как Стропува , а как Бубафоня, вроде много читал и вижу что в бубу можно и сверху дрова загружать и колоды целые впихивать - вобщем подходит.
    igoro, можно посмотреть на Ваш котёл Бубафоня?
    Там на ФХ очень большая тема - не скоро дочитаю, а надо делать сейчас уже, интересуют высота котла, зольная дверка, регулировка тяги, ну и блин.
    Толщину водяной рубашки думал 4 см делать, по диаметру внутр. 40 -45см, высоту водяной рубашки по листу металла 1250 и + зольник без вод рубашки.
     
  6. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    Що до витрати дров то тут ви помиляєте. Люди які використовують даний котел просто не маю з чим порівняти. Велекий розхід через те , що будова теплообмінника є менш ефективною у порівнняні з іншимим марками , такими як дефро, хейзтехнік. А теплообмінник якщо ви не знаєте є найважливішою частиною котла, конструкція якого впливає на ККД.
     
  7. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    На мою думку Стропува і конструювався для тихої і розміреної роботи. Для середніх по площі приміщень. І підходить більш для теплих полів і сучасних маломістких батарей типу Корадо. Просто не всі люди про це знають і мріють обігріти ними ледь не стадіони.
     
    Дед Хоттабыч та Дмитрий ДАР подобається це.
  8. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    Потужність котла вибирається відповідно до площі. Я думаю що стропува це якраз котел використання якого без акумулятора недоцільне.
    Питання у мене до вас: Яка для котла різниця чи це тепла підлога, чи чугунна батарея. Він просто гріє воду.
    + наломістких систем є те що менша витрата дров на нагрівання системи
    - це те що якщо води більша кільткість нагрілась то і більше тепла в ній буде опісля догорання котла. Великий обєм води в системі виконає функцію Акумулятора тепла.
     
  9. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    ну для теплого полу є обмеження по температурі в той час батарею можна гріти щоб і фарба злізла. Кількість води в системі опалення це суттєво для котла. Згоден з Вами що і дров менше потрібно. Я хочу сказати що котли типу Стропува, Бубафоня і т.д. так сконструйовані так що в ньому не має яскраво вираженого форсажного режиму. Хоч це ні в якій мірі не являється недоліком. І не зовсім погоджуюсь про

     
  10. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    Так тепла підлога має обмеження по температурі. Але твердопаливні котли саме краще працюють при температурі 60-70 С .
     

Поділитися цією сторінкою