Продукция фирмы К’ЛЕН

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем kuzmenko, 15 жов 2014.

  1. kuzmenko

    kuzmenko Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Киев
    Вопрос к мастакам из Украины. Пользовался кто-нибудь продукцией (комплектующие к лестницам) « ООО «К’ЛЕН» Закарпатская область, Иршавский р-н, с. Ильница » есть представительство и склад в Киеве. Если да то поделитесь мнением о качестве.
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2014
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Які саме критерії якості щита "к-лен" Вас цікавлять і якої породи деревини?
     
  3. kuzmenko

    kuzmenko Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Киев
    Нарешті , зокрема цікавить який клей використовує "к-лен" , чому наприклад бук на вулиці одразу розлазиться на ламелі. Вологостійкість клею дуже низька , таке враження ніби на канцелярський клей склеєно, чи не так?
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Думаю що самий дешевий,у них же бізнес..:nozhovka:

    Про вулицю взгагалі говорити не будем бо дерев'яні сходини на вулиці це окрема історія))Для себе вже давно зробив висновок про то що сходини "к-лен" годяться для бюджетних сходів,гарантій ніяких,про що замовник попереджається.Я таких сходів не роблю бо втрачається кваліфікація,та і в випадку чого завжди винний майстер,а не господар який хотів дешево,от тому і не роблю чого і Вам бажаю:Hi:.
     
  5. kuzmenko

    kuzmenko Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Киев
    Кого можете запропонувати з власно перевірених виробників, бо по Київській обл. стоїть більшість п/п , наприклад ВЕЖА чи ПРОМІНЬ.
     
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Нажаль нікого бо деколи київляни в мене замовляють заготовку на сходи коли потрібно цільноламельну,навіть зарас роблю заготовку на Київ:-[.Багато працюють з покупного щита,він буває не тільки "к-лен" є ще пару виробників але то розміру не мають то не хочуть маленького замовлення робити))Як варіант знайти для себе невелику столярку що буде виготовляти для Вас заготовку але то таке саме як знайти власного лікаря або автослюсаря:-D.
     
  7. kuzmenko

    kuzmenko Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Киев
    Столярний цех є, котрий може забезбечити матеріалом, але у них сушилка ненормальна . Дуже сухий процес, без відпарювання, на високій температурі. Дуб після неї дуже корчить після мех. обробки. А якщо дадуть нижчу t то не досушать чи ще щось . Клей використовують класний , Kliberit D4 , але клейку жмуть ручними саморобними ваймами ,які давно повигинало , уявіть який щит виходить. А в мене немає ні фуга ні рейсмуса, тільки дідовий станочок і той деревяний .
     
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ви не повірите але я також,тай ще і дерев'яними...hello
    --- добавлено: 17 окт 2014 в 23:37 ---
    Там ще крім станків багато чого потрібно,раджу не починати...
     
    Останнє редагування модератором: 25 жов 2014
  9. kuzmenko

    kuzmenko Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Киев
    Почав я ще в 90-их , вже не хочу кидати ремесла й заробітку. Просто приватну практику почав минулий рік саме з кленовського матеріалу. До цього працював в вище описаному С/Ц. Ось так.
     
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Я мав на увазі що самостійне виготовлення конкурентноспроможного або рентабельного щита майже неможливе в умовах майстерні,у Вас сходина буде коштувати завжди більше ніж покупного,а те що вона краща то мало кого цікавить,90 відсотків замовників цікавить ціна бо в якості мало хто розбирається.От і виходить що вигідніше на ринку працювати з покупного щита перекладаючи гарантійні зобов'язання на виробника щита:-D.Правда існує ще другий ринок-це ринок якісних і дорогих виробів з дерева де замовники цінують якісний виріб і готові за нього заплатити,але цей ринок з кожним роком бідніє на замовників))) бізнес диктує свої умови..dntknwСтолярство в пост радянському просторі займало най нижчі щаблі і столяр завжди асоціювався з вічно п'яним дятьком з дерев'яним кошиком в якому лежала тупа пилка,рубанок,долото і киянка,і той дятько за пляшку робив з куска дошки лавку чи стіл поняття не маючи шо він робить.....З деревом була така сама ситуація,фанерою забивали всьо що можна,червоне дерево йшло на тарні ящики а меблі робили з дсп.Нажаль навіяна ідиологія в головах людей залишилась до сих пір і всі думають що якщо з дерева то повинно бути дешево.Ось так....І ніхто не вірить що куб якісного сухого дуба коштує від 700 доларів,лаки купляються за євро,інструмент за євро і т.д.....
     
    Останнє редагування: 18 жов 2014
    AleksSeller подобається це.

Поділитися цією сторінкою