Криниця на подвір’ї

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем PetrykSSS, 8 жов 2014.

  1. авк76

    авк76 Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    Киев
    Арматура на 8-ку не похожа.
     
  2. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Та по моєму ,пливун там у вас..Обережніше ,і делікатно якось поводьтесь..
     
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Збирана з чого виходило , щоб дешевше вийшла драбина , електроди дорогі . добре що є субсидія електроенергію .
    Це що у мене можуть поплисти кільця , там що підводна ріка .
     
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Все можливо,тим більше,що у вас уже є зміщення нижніх кілець.Коли відбираєте грунт всередині кільця,а рівень його залишається на місці,так сказати безрезультатне черпання,значить грунт забирається із за кілець,тим самим прослаблюючи перші кільця,правильніше буде -за кільцями утворюється" пустота",а там і до приколів недалеко...:banka:
     
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Насос взагалі перестав качати технічну воду до хати з криниці .Прийшлось імпровізувати . IMG_20160210_141643.jpg
    Рішив приєднати дерев’яну драбину 5 метрів не хватаючих .
    Почав завантажувати драбину в криницю
    IMG_20160210_144702.jpg
    Стикую
    IMG_20160210_145840.jpg
    IMG_20160210_145850.jpg
    готово
    IMG_20160210_151206.jpg
    --- добавлено: 10 лют 2016 у 19:02 ---
    Страховка IMG_20160210_152353.jpg
    IMG_20160210_152340.jpg
    --- добавлено: 10 лют 2016 у 19:12 ---
    Заліз в криницю , рідня стояла на шухирі , щоб покликати на допомогу якщо не дай БОГ.
    Ситуація така , насос не зассало глиною , а затягнуло під кільце тому і порвався шнурок коли я приложив надмірну силу , чистити криницю нема смислу носок чобота я запхав з низу під посліднє 12 кільце .12 кільце впало на 2 см від 11 кільця .буду думати що робити а поки ще висить драбина замажу стики усіх кілець.
    Буду вдячний за любу пораду.
     
    Останнє редагування модератором: 18 лют 2016
    NEMAN подобається це.
  6. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    А я скажу вам так.Чим більше я знаходжусь в цій темі,тим більше я так собі думаю,що ви ведете війну з вітряками,типу Дон Кіхота ,і його Санчо Панса...Хоча дуже подобаються всілякі нестандартні ситуації,і їх практичне вирішення..Те що ми маємо в цій темі...От по вашій ситуації я бачу один варіант,потрібно або копати нову криницю,або щось пробурити..Кільця ,при бажанні ,можна витягнути,і пустити на новий об"єкт.або продати і поміняти на щось корисне..Це все одно,коли в будинку був неправильно закладений фундамент,наче все зверху і правильно,і стіни по рівню,і матеріали надійні,і кладка і розчин кріпкий...А фундамент геть гнилий,тріщить,просідає,ну якийсь геть нікудишній..І як би не випробували б ви всякі варіанти,а купи вся конструкція якось не тримається...Хоча тут накопичується досвід,але досить такою собі цікавою ціною..Потрібно цю ситуацію якось обмізкувати,і зробити правильні висновки..Хотілось би побачити фото нижніх кілець,на максимальному зумі,при доброму освітленні і доброї якості..:Hi:
     
    Останнє редагування: 10 лют 2016
  7. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Попробую

    Коли заліплю розчином стики , попробую пробурити на дні, на два метри під каналізаційну трубу 150мм . трубі насвердлю дірок може в низу вода буде чиста .
     
  8. авк76

    авк76 Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    Киев

    Стыковка канализационных труб.
    Но насчёт бура - подумайте, наверное лучше и проще желонить в обсадке, постепенно её погружая. Хотя слабо представляю организацию работ в стесненных условия на дне 12-тиметрового колодца. Если есть надежда добурится до водоносного песка, то лучше пробурить скважину. Если водоносного песка нет, то из суглинистой мульки (на фото) через перфорированную трубу Вы воду не возьмете - её просто замулит.
     
    Останнє редагування: 11 лют 2016
    шахматіст подобається це.
  9. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Можно ,как вариант в дно забить трубу 120 с конусом и фильтром на конце,по принципу абиссинкой скважины.На аражеском "ФорумХаусе" в разделе "скважины" можно почитать..
     
    шахматіст подобається це.
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Вибачте , але я не можу знайти перекладу слову = желонить = переведіть мені будь ласка на простіше значення . не розумію дію цього слова
     

Поділитися цією сторінкою