Криниця на подвір’ї

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем PetrykSSS, 8 жов 2014.

  1. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду

    Вчора подивився відео , і вже не знаю чистити в ручну і платити гроші , чи зварити собі грейдер
     
  2. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Приспособа досить оригінальна,правда ідея стара ,як світ.Звичайний рекламний ролик.Людський фактор ще ніхто не відміняв.Щось і можна вичерпати,але проконтрольвати всю ситуацію по шахті,і зробити все якісно навряд чи вийде,якось все тут в сліпу,навпомацки..Особливо не піде ця штуковина в гарних пливунах,З подібним успіхом можна застосувати желонку,або ударний стакан...Але якісно зробити чистку,напевне вряд чи вийде.Чистка це ж не просто варіант максимально натягати породи,а це й контроль за герметичністю швів між кільцями,почистити стінки шахти,зібрати весь хлам,сміття яке дуже часто плаває на поверхні води,десь щось затерти,замазати розчином,або просто законопатити..А чому вам і не зробить таку штуку,та попробувати.Може ще десь пригодиться,якогось погріба може можна ним викопать,або ще щось..:Hi:
     
    шахматіст подобається це.
  3. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    нет это грейфер https://www.google.com.ua/search?q=грейфер&rlz=1C1AVNG_enUA664UA664&espv=2&biw=1280&bih=691&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwilpP-twMnKAhWkh3IKHVIhDTYQsAQIOA
    а грейдер https://www.google.com.ua/search?q=грейдер&rlz=1C1AVNG_enUA664UA664&espv=2&biw=1280&bih=648&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi6-d_3wMnKAhXiJXIKHV3BC_UQsAQILg
    --- добавлено: 27 січ 2016 у 10:16 ---
    как сварите, возьму на прокат. но у меня колодец с кирпичной шахтой д= около 700мм.
     
    Останнє редагування модератором: 4 лют 2016
    шахматіст подобається це.
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Вот видите как все просто ,уже и потенциальные заказчики есть,а то народ ноет чем заняться в плане бизнеса,и то не так,и то не выгодно..А вам сама судьба идет на встречу,главное не прошляпить этот "момент истины".Может все ,чем вы до сегодняшнего просмотра "Ютуба" занимались ,это было не ваше,может ваше покликання разрабатывать и производить таких "роботов-помощников".Я,поверьте,не прикалываюсь.Я эту приспособу :kluch:делал бы из толстостенной трубы,режем по длине ,делаем "челюсти",каким то образом утяжеляем(хотя в мягких глинах можно попробывать вариант сброса,свободного падения,ну в разумных пределах).А "челюсти "желательно смыкать принудительно,можно через какую то систему плеч и рычагов приспособить например, механизм который в самолете двигает закрылки и элероны,такая небольшая херня,похожа на маленький амортизатор,питание вольт по моему 27,медленная,а дури имеет дай Боже!!Ну что то такое..Какие то свои корявые "чертежи"добавил,так наброски..Так что дерзайте,действие не важно,важен результат!:Hi:А мы тут,рядом.И раскитикуем,и может что то и порадимо...
     

    Вкладення:

    шахматіст подобається це.
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Виміняв на літру горілки насос , по конструкції як малюк , тільки у нього якийсь електронний блок вилка , от думаю навіщо там того електронного блоку , всі насоси в магазині без цих блоків .
    Качає нормально . буду викачувати ним глиняну воду щоб бачити дно .Все таке дороге , що як не робити самому , то дешевше наняти спеца , та пам’ятаю що ті хлопці що копали криницю , мали лише відро , мотузку , і колесо з трьома стойками +лопатка . А з мого боку тачка , і насос та допомога при встановленні кільця .
    Тепер буду питати , з чим специ йдуть , щоб не вийшло так коли криниця до кінця не почищена , а специ закінчили роботу бо вода прибуває швидше чим її викачують.
     
    NEMAN подобається це.
  6. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    А специ ,приїхавши до вас,чи не до вас.повинні мати нормальне обладнання:vo:,тачку,своїх людей(які мають досвід..),ще повинні мати як мінімум три насоси..Перший -це нормальний дренажний,з продуктивністю ,як мінімум 350 літрів за хвилину,..Другий-такий собі міні-дренажний,з продуктивністю літрів до 100 за хвилину...Третій,простий "Каштан"..,Ну на всяк випадок..Поки хлопаки перевдягнуться і підготовляться,насос вже відбере максимальну кількість води,ну щоб потім довго не затримувати цей процесс...Ну це як для різних ситуацій...Це я висловив свою думку,вона може розбігатись з думкою інших людей..А люди ,які приїхали на чистку,чи на будь яку іншу справу,об"єкт,..повинні бути максимально підготовлені до будь яких ситуацій..Особливо хочу звернути увагу, на алкогольне питанняbeer..Всі це прекрасно розуміють..Будь яка робота повинна мати свій тверезий підтекст..В будь якій галузі,а особливо при проведенні трішки небезпечних робіт,хоча будь яке будівництво має свої якійсь небезпечні кути і моменти..,Коли приїждає бригада,маючи конкретний ,так сказати ,запах,..це є зовсім не правильно..Я розумію,є різні ситуації,ну мало що,..Але при початку робіт,і напевно у всьому цьому процесі,ніякий процент алкоголю не допускається..Сам не святий,але робота є робота..Після важкого,напруженого робочого дня можна і знешкодити якуйсь пляшечку "Бердичівського",а при роботі-ТАБУ..Тим більше,максимальну відповідальність за безпеку робіт несе замовник...Специ повинні мати,ще раз повторюсь,надійне(!)обладнання і бажано..чисті і ретельно помиті свої екіпіровки..(маю на увазі обладнання ,та й зовнішний вигляд)...Та й для того вони специ,щоб в процесі виконання будь яких робіт не виникало ні яких проблем що зі сторони виконавців,і що особливо важливо,зі сторони замовника..Щось таке приблизно описав..:Hi:
     
    Останнє редагування: 27 січ 2016
    шахматіст подобається це.
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    до початку роботи
    Джозеф Листер.jpg
    :-D
     
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Йде пошук спеців , запитую усіх , та спочатку хочу бачити їхню роботу на практиці , побувавши на місці в тих господарів помешкань кому вони уже зробили чистку криниці.
    Є у нас бригада , розказують що роблять дуже добре , навіть підкопують і заливають кільце в самому низу .
    Господар повинен мати свій цемент і мілкий просіяний пісок з мілким камінням .
    Беруть 1800гр за роботу але чикати треба в черзі до двох місяців , тому що загружені заказами.
    Сьогодні змонтував в криниці прожектор, стару фару від мотоцикла на 12v в цілях безпеки , світло б’є прямо в дно криниці , бачу вершок свого замуленого насосу .
     
  9. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    IMG_20160128_115608.jpg
    акумулятор на 12V із зарядним
    IMG_20160128_115715.jpg
    фара
    IMG_20160128_124613.jpg
    пересняв
    IMG_20160128_115846.jpg
    А це насос з електронним блоком вилкою .

    [​IMG]
    Чи можна замазувати шви клеєм цементним між кільцями
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 28 січ 2016
  10. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Попрбуйте закинути кілька об"яв на безплатні дошки оголошень,хтось зателефонує,і можливо скине сайт..А потім фільтруйте відгуки..

    Так шахта наче й непогана,але по моєму трішки закошена..Можливо це казус ракурса при фотографуванні..hello..Важко зрозуміти,..Кілець десь з десяток..??Трошки видно зміщення кілець,та і по моєму зі швами там є трохи проблем..Я не експертhello,фото бажано було б зробити таким чином,прожектор -цей чи інший -на мотузок,так щоб світив вниз і ближче до стінок шахти,і фотоапарат в підходящому режимі на максимальний "зум",збільшення..Хоча у вашій ситуаціїї ,як на мій погляд,можливий такий варіант..Три куми,крепкі ,дебелі хлопаки:)..Кріпкий мотузок,бажано драбинку таку собі аж до дна(можливо навіть мотузяну,ну типа вертолітну..),гумовий костюм,ну типу рибацького,куртку типу ОЗК,каску(!!) на голову,надійну приспособу з блочком над колодязем..Відро таке собі надійне з перебитою(маю на увазі надійно зробленою) дужкою,ну ви зрозуміли-надійно зробленою..Бажано щоб в дні цієї бадьї була така невеличка дірочка для того,щоб виходило повітря під час її занурення в муляку...І - впередvictory!Самі опустились,чи відправили самого відчайдушного:wild: кума:)....Відключили струм:elektrik:,вниз чи по драбині,чи на мотузці в цій самій бадьї(бажано в бадьї,щоб відчути цей екстрім..:):vo:),акуратно,все по командах,висмикнули насос,забрали всі непотрібні комунікаціїї з колодязя..З собою ще бажано взяти такий металевий,знизу заточений,а звеху загнутий пруток ,діаметром десь 10 мм,а довжиною 2-2,5 метра.Перед тим як починати якісь там дії,цим прутом потикати біля кілець,які вже знаходяться у воді,чи в тій самій муляці,для того ,щоб зрозуміти ,скільки їх там є внизу..Потім бадью перевертаємо,стаємо на неї ногами на дно,і подаємо кумам команду-"..потихенько підтягуємо(чи щось інше,але щоб коротко і зрозуміло..).Зверху повинна бути максимальна тиша:bratan:(---),вся увага на людину ,яка знаходиться там,внизу(!!)..Зачерпнули своєї глини і "віра!!"...І так до майже(майже!!) самого дна..Нижче кілець не треба йти,можливий розрив шахти!Тут як в медицині "..не зашкодь!".Щось приблизно таке..Це все, що я написав,досить відносно,хоча сценарій можливо може бути й таким...Акуратно,вдумливо,не поспішаючи,..Зате потім,коли все завершиться,буде купа емоційbravo:vo:good ,і такої собі впевненості в собі:wild:...:Hi:Ну і само собою після всього цого процесу,beer з кумами :)....
     
    Останнє редагування: 28 січ 2016
    slavko.malynovsky та шахматіст подобається це.

Поділитися цією сторінкою