Проблема с воздухом в системе

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем suxov, 7 жов 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    треба розбирати лінію від теплообмінника котла до теплообмнінника гарячої води. Теплообмінник гарячої води не відбирає тепло від теплообмінника котла. Може брак в зборці котла, може теплообмінник не такий як треба ( всяке буває). Ще перевірити встановлення контрольних датчиків температури теплообмінника котла і гарячої води, чи не криво стоять і чи справні при цьому.
    Виходить так, що потрібен повний техогляд спеціаліста.
     
  2. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Як не відбирає,а за рахунок чого нагрівається вода в контурі ГВП?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    за рахунок кип'ятку у котлі
    --- добавлено: 10 окт 2014 в 11:31 ---
    так не повинно бути, максимум перепаду - 20 градусів (приблизно)
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2014
  4. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Тут я з Вами згоден.Тоді скажіть,чому шум в насосі з"являється періодично,то біше то менше або зовсім зникає.І якби в теплообміннику кипіла вода це було б чути.Якщо поставити меншу швидкість на насосі шум чути менше.

    Мені прийшла в голову ось яка думка.Система опалення нова,змонтована тиждень тому,залита свіжа вода.Якщо в СО присутнє повітря,а так воно і є мені здається.Хоча через всі повітрьовідділювачі зробив спуск.При перключенні на котлі на ГВП,трьох ходовий відсікає СО і в теплоооміннику залишаеться теплоносій з повітрям.Майбуть насос його ганяє по колу звідси й шум.Така ж ситуація і з СО.То шумить,то слабенько,а буває і зовсім тиша.Якщо я правий то залишається не звертати увагу и почекати тижнів два поки через повітрьовідділювач насосу повітря саме не виде.Що скажете?І ще,як примусово якщо можливо спустити повітря через повітрьовідділювач на насосі?Дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2014
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я не знаю точно конструкції відповітрювача на вашому насосі. Бувають випадки, коли повітряна дірка у відповітрювачі забивається. Треба перевірити.
    для того, щоб підтвердити цю версію, треба доказати факт наявності повітря у теплообміннику котла при переході на гаряче водопостачання. Біля котла все це легше перевірити ніж біля компа..:)
     
    suxov подобається це.
  6. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Зважаючи на Ваш досвід,як би Ви визначили знаходячись біля котла наявність повітря у теплообміннику при переході на гаряче водопостачання.Буду дуже вдячний.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ви знаєте, котли, коли я підхожу до них, самі справляються (напевне мій досвід їх змушує це робити)
    Тому такі дрібні поломки в роботі, як зайве повітря у теплообміннику, я майже не зустрічаю..:)
    Шум повітря має свій характер, його легко відрізнити. Один з ефектів - це його рух у трубках котла при зразу після зупинки насосу. Я би прислухався кожної трубки, виявив би найшумнішу і тоді спробував би змоделювати звідки в ній може появлятися повітря.
    Це робота оперативна, теорія і досвід можуть допомогти тільки на місці пошуку.
     
    suxov подобається це.
  8. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Так і є.Ваша теорія і досвід тут на висоті.Тепер буду моделювати звідки береться повітря.Про результати повідомлю.Слава Україні!!!!
     
    Voyutichi подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Героям Слава!
     
  10. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Зазвичай триходовий при водорозборі переключає на мале коло через пластинчатий теплообмінник. В це коло входить і зривний клапан, розповітрювач і розширювальний бак(якщо він є в котлі). Так що і тоді повітря мало б "утилізуватись".
    Інше питання, при переключенні на лінію пластинчатого швидкісного теплообмінника може виникати шум в самому теплообміннику. Тому Одноконтурні котли тихші за двоконтурні. Визначте звідки йде шум.
     
    suxov подобається це.

Поділитися цією сторінкою