Криївка своїми руками

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Odissey, 3 жов 2014.

  1. vital-777

    vital-777 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    киефф
    а как выглядит люк что бы войти в схрон, как он потом маскируется после входа?
     
  2. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    Обогрев. Надеяться обойтись без тепла в сырой холодной яме - чушь. Приём пищи. Сало и сухари? Ну-ну....
     
    Останнє редагування модератором: 24 жов 2014
  3. PetrykSSS

    PetrykSSS Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    16
    Ну чому ж одразу так? Можливо й така криївка не підійде для засідки, але можна знайти й інше застосування. Як зазначав шановний Дід Хоттабич для картоплі, або для буряків, як в моєму випадку. Цього року трохи не розрахував і забив буряками дві ями (викопав глибокі, зацементував, зробив так би мовити таких собі два льохи) в себе на подвір’ї - все одно не влізло все. Мусив копати таку схованку - урожай треба ж кудись ховати. Зверху висушену осоку постелив, чув що миші запаху осоки не люблять (вирішив перевіррити). як для такого випадку, криївка, мені здається, навіть дуже хороший варіант і може прослужити не один рік в таких цілях, якщо з розумом підійти.
     
    Odissey подобається це.
  4. Дон

    Дон Прораб

    Повідомлення:
    487
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Украина,Киев
    "інше застосування" , конечно, можно найти, но ведь форумчанам этот бред преподносится,именно, как "криївка". Фортификационное сооружение для более-менее долговременного пребывания личного состава . И не только пребывания, а ведения активных действий по порче настроения противнику. Без оговорок. И,чего доброго, кто-то может "купиться" на это. Шла бы речь о яме для картопли або бурякив - я слова не сказал бы.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ви не повірите, але в ті часи так і було.
    --- добавлено: 24 окт 2014 в 17:10 ---
    Це не фортифікаційна споруда. Це криївка, схрон. Для того щоб зхоронитись, заховатись.
     
    Останнє редагування модератором: 1 лис 2014
  6. PetrykSSS

    PetrykSSS Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    16
    Ну наскільки я побув на форумі не довго, але читав багато (я взагалі писати не дуже люблю) люди тут досить освітчені і розумні, думаю собі шкоди не завдадуть. Віднесуться з розумом.
    Тай на даний час ніхто не впевнений в завтрішньому дні, тому, на мою думку і виникла ця тема - щоб перестрахуватися. Хоча я її зрозумів по свому, по-сільському і деякі ідеї таки підібрав (хоча можливо і не за прямим їх призначенням).
     

Поділитися цією сторінкою