Котел Корді АОТВ 26 м

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasyayaremche, 29 вер 2014.

  1. Vasyayaremche

    Vasyayaremche Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Україна
    При інтенсивному горінні (коли горить вся закладка і вогонь стовпом летить у щілину перед плоским теплообмінником (думаю Ви зрозумієте, знаючи конструкцію)) вода шипить, і на верхній дверці шипить. А коли горить декілька полін і вогонь від них встигає догорати до щілини температура значно менша, до димохода можна доторкнутись, ну так як до кипящого чайника. Шкода нема термопари, там є в димоході лючок, можна поміряти. І ще на верхній дверці наклейка паперова "Корді" не згоріла, фарба також, на середній фарба втратила блиск.
     
    Iven подобається це.
  2. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Это неплохо для котла такой конструкции. Всё-таки такой теплообменник как на Вашем котле стоит по-интереснее, новых версий. Там вода не шипит наверно только когда котёл уже догорел полностью.
    Для измерений лучше купить ручной пирометр (бесконтактный термометр) - стоит недорого и сунуть никуда не нужно (можно измерять температуру любой поверхности кроме блестящей).
     
  3. Vasyayaremche

    Vasyayaremche Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Україна
    якщо міряти температуру шибера, то вона приблизно буде рівною димогазам чи значно менша?
     
  4. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Думаю немного меньше, но не значительно.
     
  5. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Тобто Корді це позавчорашній день і повний відстій??? Дякую за інформацію.
     
  6. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Не совсем так - корди не предназначен для отопления дровами и пытаться его адаптировать под дрова, установив автоматику - это пустая трата денег.
    Топите его углём и всё будет в порядке - он под уголь (качественный уголь) и проектировался, на нём и будет хорошо работать.
     
    WalterCV подобається це.
  7. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Нема в мене звязків в ДНР,де я вам вугілля найду...
    Значить Корді викреслюємо...
     
  8. Vasyayaremche

    Vasyayaremche Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Україна
    Якщо відкинути піролізні, шахтні і свічки то можете все викреслювати)) (напевно 85 % котлів на ринку України)
     
  9. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Не знаю... чеські працюють, успішно.В знайомого Корді на дровах з автоматикою працює усаішно...

    Але раз тут кажуть, що такого не буває, то нехай так і буде...
     
  10. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    @WalterCV, якщо ви з Чернівців, то на калині можете не шукати котла під дрова крім стропувоподібних(які бувають рідко) і атмосів. Під дрова є калвіс на хотинській навпроти спиртзпводу.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2015
    параска та WalterCV подобається це.

Поділитися цією сторінкою