Котел Корді АОТВ 26 м

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasyayaremche, 29 вер 2014.

  1. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Отчасти соглашусь - корди из бюджетных котлов относительно неплох - был неплох. Последнее время корди выкупили какие-то "братки" и конструкция крепко изменилась - теперь это стал обычный стальной ТТ с примитивным теплообменником. Да и сталь стала по-тоноше (внутрянка до 3 мм, наружку не мерил). А компенсация давления теперь вообще жесть...
    Если сравнивать с изменением качества изменение цены, то он должен был подешеветь раза в два-три, а не подорожать.

    Дым должен рассеиваться через 3-5 метров, при морозе метров до восьми.
    Совсем бездымное горение - это не идеал, много балластного воздуха, быстрее остывает теплообменник. Сильно густой и едкий дым свидетельствует о недогоревших остатках (газы). Если дым тёмный - это худший вариант, т.к. не догорают не только газы типа водород, метан..., а и углерод.
     
  2. roman1979

    roman1979 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1

    Хочу трохи спростувати припущення "Ivena" подібні відгуки часто зустрічаю на авто форумах, це коли хтось їздить на ВАЗ а обливає гамном меседес - бо у сусіда мол було.... Я за професією фармацевт і котлами не торгую. Я залишив свій відгук і не буду нікому доказувати свою правоту... І коли вже розмова зайшла про економічну доцільність то навпаки хочу порадити людям які мають на меті установитти ТТ котел зняти розові окуляри і добре порахувати, тут арефметика не така уже і складна. Порахуйте вартість котла ,Обв'язка,робота майстрів....... він вам ніколи не окупиться,і ви ще не враховуєте фізичну працю(поколоти ,поскладати, стати кочегаром.....) . У мене він резервний, основний газовий димохідний Bereta super24. Дрова я заготовляю безкоштовно, ліс 1км від будинку , і по дрова я їду щоб розімятись від офісної роботи. Якщо дрова купувати, а вони у нас 1300-1500грн. за прицеп ГАЗ 53, тоді в порівнянні з газом це лиди в "мінусах", от і порахуйте ....... На рахунок температури в будинку то вона у мене в середньому 20-22градуси, так що вода ніяк не замерзне, можливо у тоєго сусіда немає вікон чи дверей?????? І ще саме цікаве СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ДРОВ якщо закидати кожної години, це ж потрібно вирубувати гектари лісу!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 30 лис 2014
    Petko подобається це.
  3. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Я теж натикався на два різні Корді .
    Однакові по потужності але маса котла різна одного приблизно 75-90 кг а другого 140-150кг.
    Мені здається що їх випускають два різних заводи .
     
  4. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Насколько мне известно, нет - завод один, просто котлы пошли "новые" )))
    Старых больше не будет, теперь будут только "эконом-варианты".
     
  5. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    [​IMG]
    Корді 12кВт і Атон -16 кВт у нас на базарі виходить за одні гроші 6тисяч з чимто , точно не пам’ятаю , але якість в Атона краща.
     
  6. Vasyayaremche

    Vasyayaremche Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Україна
    Сьогодні трохи інакше розпалив котел: на самий низ поставив товсті дрова заготовлені в вересні (бук), зверху трохи сухих і тріски, десь майже 5 см до верху камери загрузки. Запалив зверху о 14-30, зараз 18-30 на дні топки одне недогорівше поліно і жар на всій площі колосників. Ще тліє. Заслонка була весь час відкрита в одному положенні, щілина десь 2 см. Котел довше прогрівався, потім температура трималась стабільно (60). Під час топки відкривав нижню дверку, спостерігав, що нижній слой дров навіть не був обвуглений, а зверху активно горіло полумя. Думаю для одноразових протопок так спалювати дрова набагато ефективніше.
     
  7. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Что то не верится,там всего топка 43л или дрова еле тлели практически не давая тепла.В этом году топлю пиролизником с топкой 75л,а в прошлом колви 12,есть с чем сравнить.
     
  8. Vasyayaremche

    Vasyayaremche Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Україна
    Я не рекламую цього котла, пишу як є. якщо рахувати весь обєм (я написав, що заклав щільно майже аж до верху), то там майже 100 літрів мінус обєм угольників, які виступають. Влізло десь 20 кг сирих + десь 8 сухих. (два відра з під фарби (20кг)
    --- добавлено: 30 ноя 2014 в 21:53 ---
    На скільки менше дров бере піролізник і що за марка?
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2014
  9. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Економії практично нема .
    Просто 3три підходи на добу ночами не треба вставати і підкидати дрова.
     
  10. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Согласен,чудес не бывает,1кг дров даст определенное количество тепла,дом каждый час тоже тепло теряет.

    Этого мало?Я бы назвал это решающим плюсом.
     

Поділитися цією сторінкою