Котел Корді АОТВ 26 м

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasyayaremche, 29 вер 2014.

  1. roman1979

    roman1979 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    у мене корді 26 уже 4рік . Тривалість горіння в середньому 4-5год. при виставленій температур 55-60 градусів, стоїть автоматика ST24 . котел не димить взвгалі, шнури-прокладки дверей стали тверді , купив нові , але так і не замінив тому що він не димить. Подобається то ,що дрова спалюю які є - переважно напів сухі або сері, так як займатися заготівлею лінь, літом -осінню привіз і в топку, конденсату немає взагалі. Думаю що це все із за того,що котел стоїть під димоходом і добра тяга. За чотири роки жодного разу не чистив, після кожного сезону роблю профілактичний огляд, але так як відкладень немає то і немає що чистити. В кінці сезону протоплюю декілька днів сухими дровами при високій температурі і при повністю відкритому шубері, всі відкладення пропалюю і порядок.
     
  2. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Яку квадратуру отоплюєте 26стим.
     
  3. roman1979

    roman1979 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Будинок 175 квадратів
     
  4. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    43литра топка и горит 4-5 часов?Чем топите дрова или уголь?
     
  5. roman1979

    roman1979 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    дрова.вугілля у нас немає.
     
  6. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Вы ими случайно не торгуете??? Уж так красиво написали, что хоть себе беги на рынок покупай...
    Сосед в этом году, пользуясь ажиотажным спросом на ТТ котлы наконец-то продал свой корди (ещё и неплохо получилось задвинуть). Корди-16 с загрузочной камерой чуть-чуть меньше, чем у 26-го горел от силы час и дом с такой площадью как у Вас натопить получалось аж до 10 градусов в мороз -15 (и это при постоянной топке, забрасывании каждый час, больше не вытягивал). Зарасти он не зарос, т.к. топили им аж месяц, после чего за бешеные деньги провели газ (переплатили за срочность раза в три), т.к. с корди жить было невозможно (вода в доме периодически замерзала, хозяева даже электрические термопростыни купили).
    Но каждый выбирает своё - вестись на рекламные профанации и испытать на собственной шкуре что есть "правда", а что "ложь".
    --- добавлено: 24 ноя 2014 в 21:32 ---
    Наверно графитом )))
     
    Останнє редагування модератором: 2 гру 2014
  7. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Ви ж знаєте наше українське наше 16 це заграничне 10.
    Котел огоньок спочатку писали маркером 14 кВт а потім через кілька років та сама модель стала 18 кВт
     
  8. Vasyayaremche

    Vasyayaremche Майстер

    Повідомлення:
    110
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Україна
    Це скоріше тліє, коли піддувало відкрите, то горить десь 2 год, може на сирих товстих дровах довше. Я свій ще не чистив, на стінках в камері згорання налипає нагар і самий відвалюється з часом, як там теплообмінник не знаю, не відкривав ще.

    Думаю Корді не найгірший варіант з простих дешевих заводських котлів (не такий вже тепер і дешевий).
    Ще замітив що дим з димаря при топці йде білий, деколи трохи темніший, коли розгориться то світліє. Дим з простої печі йде синюватий, так як з двигуна, який добре бере масло. Як по кольору диму визначити ефективність спалювання?
     
  9. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Точно! Лично раз видел разговор двух продавцов, когда один у другого спрашивает: "Какую мощность на котле писать - 14 или 18 кВт", а котёл реально до 10 выдаст на угле при хорошей тяге (а может и нет).
    Производители огоньков, корди в т.д. наверно специально оставляют на накладке (зачастую наклейке) пустое место, чтоб потом можно было вписать нужную мощность )))
     
    leshiy_40 подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна

    Із тієї ж серії...:-D(більше доби на одній закладці)

    (думаю, антиреклама)
     
    Останнє редагування: 25 лис 2014

Поділитися цією сторінкою