Що дешевше – газ, вугілля чи дрова?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем gam-ua, 29 вер 2014.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Для порядку прикупити недорогої деревини і підмішувати. Все буде ОК. я так спалював свої відходи.
     
    ком подобається це.
  2. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Докладую....привіз 6кубів вінігрету (дсп +дерево)за вихідні це все порубано, попиляно ,побито і складено в дровник.
     
  3. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Сьогодні привіз ще цілий зіл. На вихідних буду працювати.
     
  4. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Дсп брєжнєвських часів горить набагато краще чим сучасне.
     
  5. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    , ніж
     
    ком подобається це.
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Для опалення будинку 96м2 знайомі використовують 2,5 ЗІЛа дров. 1ЗІЛ дров 1500грн. Дрова дуб-сухостій.
    Куми також перейшли ще раніш на ТТ ,використовують 2 ЗІЛи дуба-сухостію ,будинок також 96м2.
    В мене будинок - чиста площа 130м2 ,з 1.09.2013 по 29.10.2014 використав 2505 м3 природньго газу .
    Колись читав статтю по цій же темі ,що дешевше.Так от саме дешевше визнано ГАЗ ,потім іде пічне паливо чи мазут,потім вугілля,потім дрова і інше ТТ .Саме дорожче це електроенергія.
    П.С. Бачив котел в якому розпалюється вугілля ,а потім порційно з бункеру подається сміття .Вугілля то йде мало ,але установка дорога +такий гемор+"аромат" ,що хай собі самі і далі економлять ,але подалі від мене )))
    --- добавлено: 30 окт 2014 в 19:18 ---
    Точняк )))
     
    Останнє редагування модератором: 7 лис 2014
    Дед Хоттабыч подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Це при умові, що газ гривня. А тепер порахуйте ринкову ціну і зрівняйте. :Hi:
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    А ,що тут рахувати ? Ось як буде ринкова для нас от тоді і порахуємо.)) І ви замітьте тенденцію - газ подорожчав і дрова подорожчали.Наприклад я весною цього року для майстерні брав дрова по 1100грн ,влітку брав кумам вже по 1300грн ,зараз 1500-1600грн .Хоча я знаю ,що деякі продавці дров продають вже по 1800-2000 грн .Ціна росте через ажіотаж.
    Дровами вигідно тільки коли вони на шару ,або дуже дешево.
     
    leshiy_40 та Дед Хоттабыч подобається це.
  9. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Дсп щей пофарбоване ПФ розпалюється добре. В хаті тепло. Вода в бойлєрі косвєнного нагріву 45градусів. На вихідних привезу ще ЗІЛ дров і тоді вже точно можна спокійно зимувати. А головне в мене енергонезалежність. І пішов той путін на....з своім газом.
     
    leshiy_40 подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Тут вагому роль грає АЖІОТАЖ. У нас також почали підбирати, те що валялося десятиліттям, в добавок десь на закордон відправляють, деревне вугілля почали випалювати. Ось якщо вже дрова, крім як на заправці, купити буде більше ніде, тоді вже можна рахувати це проблемою.
     

Поділитися цією сторінкою