Яка оптимальна температура в кімнатах взимку?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Iven, 26 вер 2014.

  1. BMW

    BMW Бригадир

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    Львов
    bogdansv, ))) не, кощунство я такое не люблю.. сейчас за 10 баксов можно нормальный взять.. или от 20 профессиональный.
     
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Ну кощунство или нет, но как показывает жизь влагомер надо пару раз , чтоб удовлетворить своё любопытсво и всё, не ну бывает для технологнии какойто нужно всегда контролировать влажность, но для дома реально на пару раз чтоб поигратся, потом он фоном висит. Я думаю что можно сделать такой как советский (ну иои купить за копейки) и потом ещё термометры останутся для нужных вещей.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    якщо маєте один кімнатний термометр - вам його буде достатньо для заміру вологості.. достатньо будь-якого спиртового термометру на діапазон 0-50С.
     
    vs220 подобається це.
  4. BMW

    BMW Бригадир

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    Львов
    це як ?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ось тут є таблиця https://krainamaystriv.com/threads/8911/page-3#post-150795
    спочатку заміряєте температуру повітря в кімнаті, записуєте її, а потім обгортаєте колбу термометра шматком зволоженої марлі. Через хвилину-дві зчитуєте покази термометра. По різниці вологого і сухого термометрів визначаєте за таблицею вологість повітря у кімнаті, де проводились заміри.
     
    maxut1979, blossem та BMW подобається це.

Поділитися цією сторінкою