Газогенератор на дровах для автомобіля, твердопаливного та газового котла

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем gam-ua, 26 сер 2014.

  1. wenciautoklima

    wenciautoklima Прораб

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    г.София
    Спасибо, ребята, за то, что ответили!!Что же делать, если этой газген маленкий? У меня ВИАДРУС 22Д .
     
    Останнє редагування модератором: 20 кві 2015
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    такий кіслуватий запах. ото кислота. сам був в шоці перший раз.

    у скайпі із хлопцями общався. так ті роблять поперечного процесу. і намагалися пеерконати що так краще.
    --- добавлено: 19 апр 2015 в 07:12 ---
    пилять короткі чурбаки. ви взагалі розраховували якісь величини, чи на угад ліпили?
     
    Останнє редагування модератором: 27 кві 2015
  3. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    Та шо делать? Делать надо по размерам то шо надо для дома, а не шо попало. Из того, что есть, можно по пробовать сделать учебно-тренировочную установку. Что бы понять процессы ,происходящие в газгене. А потом, сделав выводы, наблюдения - делать рабочий вариант.

    Вы Евгения Ивасенко смотрели? Как устроен пиролизный котёл?
    --- добавлено: 19 апр 2015 в 10:57 ---
    поперечного процесса совсем не подходит для дров. залепит всё смолой. поперечный подходит хорошо, только для древесного угля.
    у каждой системы есть плюсы и минусы. выбираем мы, что подходит для наших условий. для дров и другого мусора - только обратный процесс и точка. проверено.
     
    Останнє редагування модератором: 27 кві 2015
  4. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Итоги моего проекта "Газогенератор 2014":
     
    DINAMIT-UA та viktor28465 подобається це.
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @trvld, хотів щось сказати, але вже сказано мною давно. скільки ми з вами переписувались. але даю гарантію, я запущу газген і газову плиту від нього.
     
  6. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    gam-ua,
    я зовсім не проти запуску Вами плити від газгена, але це буде запуск з незворотними наслідками, тобто плита в штатному режимі працювати вже не зможе. Таким же чином можна запустити і газовий котел. Я ж ставив собі ціллю резервування на випадок відсутності тиску в газовій магістралі або його аварійної повної відсутності. Це вимагає не вмішуватись у конструкцію газових приладів, що, в свою чергу, унеможливлює їх роботу від газгена, хоча б через різне співвідношення повітря та газу та дуже низьку калорійність дров'яного газу. Мені також не імпонує вимогливість газгену до фракції палива (найкращі та найстабільніші результати я отримував при роботі на пропущеному через садовий подрібнювач сухому гіллі, але товсте сухе гілля дуже не подобається самому подрібнювачу).
    Рессивер - це окрема пісня, починаючи з місця для його паркування та закінчуючи неможливістю контролю за якістю газу, який туди закачується.
    Якщо ви пам'ятаете, я робив спеціального пальника для газгена, але навіть він напряму горить дуже нестабільно. Я так і не зумів закип'ятити на ньому відро води, хоча робив десь з 5 спроб (калорійність також дається взнаки дуже сильно)
    Вдячний Вам за підтримку, літо 2014 пройшло не дарма, а незадовільний результат - це теж результат. Крім того, отримана купа нових знань, які зайвими не бувають. Ну і я не виключаю продовження проекту в разі виникнення нових ідей або потреб.
    ...
    А підставка для квітів вийшла гарна, мінус тільки в тому, що тепер буде жаль розпалювати - фарба обгорить...
    Я на цей сезон планую сонячний коллектор для ГВ змайструвати, вже почав...
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    треба компресором подавати. і потужність зменшувати в рази.

    таки да

    газгольдер із плівки і більше ніяк. контроль через факел на вході.

    ну кипятити і непотрібно, якщо це система опалення.

    аналогічно. тільки незнаю як із чого робити.
     
  8. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Та ні, тут вже був другий розрахунок, це була спроба пристосувати цей агрегат для інших сімейних потреб, але і вона виявилась невдалою.

    про факел не дуже зрозумів. Що, тримати факел весь час заправки газгольдера? Завеликі будуть витрати.

    І де тоді буде економія та ККД? А якщо в балони стискати - багато балонів потрібно та й компрессор буде недешевий (6 атм. мало, а більше -дорого)
    --- добавлено: 25 апр 2015 в 23:08 ---
    Як ви висловлювались - "на коліні, дешево та просто". Маса металу та маса води в колекторі мінімальні, товщина металу мінімальна, тиск в колекторі мінімальний, площа контакту води з сонцем масимальна, циркуляція у колі "колектор-бойлер"- самоток. Виходить - жестяні трубки сплюснуті до протоку в 2-3 мм. запаяні в батарею з розмірами 1-1,5 кв.м., або два листа, спаяні з дистанційними прокладками
    А от з чого робити змійовик у бойлері - ось це питання! схиляюсь таки до міді, сотати 100 метрів металопласту - якось душа не лежить...
     
    Останнє редагування модератором: 3 тра 2015
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @trvld, Першу половину свого проекта Ви зробили - діючий газогенератор на дровах .
    Тепер осталось доробити другу половину - бензогенератор , який підключений до газогенератора .
    Бензогенератор + газогенератор = аварійна підстанція , яка забезпечить Вас світлом і теплом.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2015
  10. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Так, це найбільш реальний спосіб щось витрусити з цього проекту, але зовсім немає фінансів на бензогенератор :( ...
     

Поділитися цією сторінкою