Своїми руками Колесо водяного млина

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем Alexotto, 23 вер 2014.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В мого колєги в ресторані стоїть подібне колесо,як буду рядом то заїду і сфотографую.....Зарас подумав собі про варіант виготовленя виробу що експлуатується в агресивних умовах з термодошки,що скажете?бо я ще з такою дошкою не працював.
     
  2. EREMA WG

    EREMA WG Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    71
    Общий вид колеса честно говоря не очень не хватает той технической изюминки, уж больно он как то по детски выглядит, понятно что делался для красоты, но красота его как раз в конструктивизме.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Скажите а первичные эскизы делались или сразу же приступили к работе то что уже вертелось в голове.
     
    Кремень подобається це.
  3. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    По термоясеню. Як на двері, то досить непогано. А в місцях постійного контакту з вологою, кажуть дуже сильно лопає.(дуже колке) Але то інфа зі слів, сам не користувався. Також змінює колір.
     
  4. Alexotto

    Alexotto Бригадир

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    Черкаго
    Такий дизайн, як на фото, мені теж відразу сподобався. Ажурне перехрестя, що обертається, виглядає більш привабливо. Та і в реалізації, таке рішення видається набагато простішим. Більш того, в неті достатньо матеріалів , по технології виконання, такого проекту.
    Я навіть ескіз зробив, прямо на фото, саме з таким колесом:
    DSC07838.1_thumb.jpg
    Все було б добре, аби не одне "але". Замовник, до цього часу не знає, з якого боку і яким чином, буде подавати воду в зону обертання колеса. Тому оптимальним виявився варіант з прямими лопастями, а не з похилими. Теж готове рішення із інтернету, але, на відміну від першого, з мінімом інфформації по технології реалізації. Найбільш проблемним місцем, для мене, була ступиця.
    А замовник, якось без вагань схвалив такий дизайн, та і пиломатеріал, в необхідному форматі вже був в наявності. Тому так і вийшло.
    лодочный_гараж_-_эскиз.jpg
    Це первинний єскіз віз клієнта.
     
    spine подобається це.
  5. Теодозійович

    Теодозійович Майстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Галичина
    Добрий вечір.Робота сподобалася :vo::Hi:вся конструкція виконана не на один рік і з душею.Для інформації виставляю фото колеса млина, колись було в роботі а зараз простоює.
    P1150081.JPG P5121230.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 27 січ 2015
    Alexotto подобається це.

Поділитися цією сторінкою